tv3.lv

Aizmirstot uz plīts katliņu ar vārītām olām, Āgenskalnā vīrietis izraisa ugunsgrēku un smagi saindējas

Kāds iereibis vīrietis otrdienas vakarā Rīgā lika mobilizēties ugunsdzēsējiem un mediķiem, izraisot ugunsgrēku paša dzīvoklī. Dienesti paspēja pēdējā mirklī, un šoreiz iztika bez upuriem. Tomēr pats incidenta vaininieks cietis smagi.

Piededzis katliņš ar olu čaumalu pārpalikumiem trešdien mētājas zālienā pie Zemaišu ielas 1. nama kāpņu telpas. Otrdienas vakarā īsi pirms deviņiem ēkas trešajā stāvā izcēlās ugunsgrēks. Katliņu uz ieslēgtas plīts aizmirsa kāds 57 gadus vecs vīrietis, kuru bezsamaņā no piedūmotajām telpām pēdējā brīdī izvilka kaimiņu izsauktie glābēji.

“Viņu iznesa ugunsdzēsēji, nolika zālienā, tie tur pieripināja nestuves un ielika ātrajā palīdzībā. Īsāk sakot, ugunsdzēsēji jau bija aizbraukuši, bet “ātrie” vēl ilgi stāvēja. Gaisma viņiem dega un kaut ko ar viņu darīja, acīmredzot “atpumpēja”,” stāsta mājas iedzīvotāja Tamāra.

Pārējie mājinieki, lai arī savos dzīvokļos juta ļoti spēcīgu un pretīgu smaku, tomēr palika telpās. Evakuācija nebija obligāta.

Cietušo vīrieti, domājams, mājinieki tik drīz vēl neredzēs, jo viņš nopietni saindējies. Vietējie bažījas, ka vīrieša atkarība no alkohola viendien viņu pazudinās, turklāt, kā rāda pieredze, vaļīgo dzīvesveidu kaimiņš, visticamāk, nemainīs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm