tv3.lv

“Aizsvilās te no apakšas, durvis ieķīlējās” – daudzdzīvokļu mājā uzliesmo lifts

Būt iesprostotam liftā, kas sācis svilt, ir vairāk nekā biedējoši – tieši no šādas varbūtības ceturtdienas vakarā Dzirciema ielas 59. mājas iedzīvotājus pasargāja ugunsdzēsēji un apdomīgais kaimiņš, kurš pirmais pamanīja, ka no lifta nāk nelāga smaka. Vīrietis izsauca operatīvos dienestus, jo viņam radās aizdomas par ugunsgrēka izcelšanos.

2019. gada 30. martā 11:02

Uz Dzirciema ielu ceturtdienas vakarā steidzās vairākas operatīvo dienestu ekipāžas, jo radās aizdomas, ka daudzstāvu mājā deg lifta šahta. Ēkas iedzīvotāji bija pavisam izbrīnīti, jo paši nemaz nemanīja, ka kaut kas nav kārtībā un nekur nejuta dūmus. Aizdomās par ugunsgrēka draudiem daži no iedzīvotājiem neziņā steidza noskaidrot, kas lēcies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā stāsta mājas iedzīvotāja, kaimiņi norādījuši, kas nestrādājot lifts un, visticamāk, kaut kas esot dedzis.

Ugunsdzēsēju ekipāžas līdz vēlai naktij dežurēja pie mājas, taču atbildes par notiekošo nevienam no iedzīvotājiem nesniedza. Piektdienas rītā ēkā dzīvojošie saskārās ar nepatīkamu faktu – uz augstākajiem stāviem nāksies kāpt pa kāpnēm, jo līdz aptuveni trijiem dienā nestrādāja lifts. Kad ieradās tehniķis, beidzot kļuva skaidrs, kas, galu galā, noticis.

“Aizsvilās te no apakšas, durvis ieķīlējās. Te bija iekritis kaut kāds priekšmets, durvis aizkrita, un viss aizsvilās,” skaidroja tehniķis.

Remontdarbi ritēja ātri, un uztraukumam neesot bijis pamata. Tiesa, situācija varēja izvērsties dažādi, tāpēc iedzīvotājs, kurš sajuta sviluma smaku un izsauca ugunsdzēsējus, rīkojās apzinīgi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm