tv3.lv

“Apdedzināja roku un seju!” Jaunā māmiņa Liepājā izglābjas no ugunsgrēka dzīvoklī

Kāda ģimene Liepājā nesen piedzīvojusi postošu ugunsgrēku savā nesen izremontētajā dzīvoklī.

2019. gada 28. novembrī 21:02

Ģimene nesen bija pabeigusi remontu, lai radītu patīkamu vidi nesen dzimušajam mazulim. Bērniņa vecmamma bija izvedusi mazo pastaigā, bet mamma palika mājās iekurināt krāsni. Kad sieviete gāja pēc malkas, miteklī kaut kas nogāja greizi. Izcēlās postošs ugunsgrēks, kas iznīcināja mēbeles un mantas. Cenšoties kaut ko saglābt, jaunā māmiņa guva apdegumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Puķu ielas iedzīvotājs Edgaru pāris reizes dienā izliecas pa sava pirmā stāva dzīvokļa logu, lai izsmēķētu cigareti. Ugunsgrēka dienā viņš kārtējo reizi atspiedies pret palodzi un sapratis, ka šoreiz kaut kas nav, kā ierasts. Paceļot skatu uz augšu, priekšā pavērās biedējošs skats, kas lika nomest smēķi un skriet glābt savus kaimiņus.

“Protams, ka bija šoks. Izsaucu ugunsdzēsējus, vēl kaut kas izsauca. Dūmi bija ārā, trakums! Izskrēja ārā sieviete, bļauj, kliedz,” stāsta kaimiņš.

Sieviete, kas skriešus bēga no ugunsgrēka, bija degošā dzīvokļa saimniece Kristīne. Par laimi, viņas mazais bērniņš īsi pirms nelaimes izcelšanās brīža bija izvests pastaigā ar vecmammu un nekādi netika traumēts. Jaunā māmiņa, cerēdama, ka izdosies apdzēst liesmu perēkli pašas spēkiem, guva ievainojumus.

“Aizveda ar ātrajiem. Pati bija mēģinājusi dzēst un saelpojusies dūmus, tagad arī vēl ir slimnīcā,”stāsta cietušās vecmāmiņa.

Ugunsdzēsēji 16 kvadrātmetrus plašo ugunsgrēku nodzēsa trīs stundu laikā. Tagad dzīvoklis ir nelietojams, un visa ģimenes iedzīve ir sadegusi. Kārtošanas un remontēšanas darbus šobrīd veic cietušās sievietes vīrs un bērniņa tētis. Viņš stāsta, ka ugunsgrēks, visticamāk, izcēlies no krāsniņas, bet kā un kāpēc karstās ogles izkritušas, pagaidām spriest ir grūti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ugunsdzēsēji glābšanas darbu laikā evakuēja vēl divus cilvēkus no pirmā stāva dzīvokļiem. Viņu mitekļi ir nopludināti, un cilvēki sameklējuši pagaidu mājvietu citur. Cietusī ģimene vēl nezina, vai centīsies atjaunot izpostītās istabas, jo nule tika pabeigts remonts un uzkrātie līdzekļi iztērēti.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm