tv3.lv

Ārkārtas situācija Jūrmalas pašvaldības policijā: aizturētie izolatorā izraisa ugunsgrēku

Otrdienas naktī Jūrmalas pašvaldības policijas telpās izveidojās ārkārtas situācija. Pāris minūtes pirms pusnakts likumsargiem nācās evakuēties, jo aizturēto izolatorā bija sācies ugunsgrēks.

Jūrmalas pašvaldības policijas Dežūrdienesta priekšnieks Jānis Gasjūns stāsta, ka policijas darbinieks videonovērošanas kamerā ieraudzījis, ka aizturēšanas telpā aizturētie ir aizdedzinājuši guļammatraci.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ar saviem spēkiem un ugunsdzēsības aparāta palīdzību šī uguns tika neitralizēta. Paralēli tika evakuēti cilvēki no kameras un arī paši policijas darbinieki. Uz notikuma vietu izsaukti ugunsdzēsēji un mediķi. Aizturētajiem medicīniskā palīdzība nebija nepieciešama, savukārt divi policijas darbinieki nogādāti slimnīcā, kur pēc apskates konstatēts, ka nav noticis nekas nopietns,” saka Gasjūns.

Tagad sākta dienesta pārbaude, kāpēc pie aizturētajiem pirms ieslodzīšanas netika atrasti sērkociņi. Savukārt Valsts policijā par tīšu mantas bojāšanu pret dedzinātājiem sākts kriminālprocess.

Jūrmalas pašvaldības policijas Dežūrdienesta priekšnieks piebilst, ka aizturētie ar šādu rīcību pamatīgi riskēja ar savu dzīvību, un tāpēc vēl jo vairāk viņu motīvi nav izprotami, jo nekur aizmukt gala rezultātā tāpat neizdevās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm