tv3.lv

Aucē bērna rotaļāšanās ar šķiltavām izraisa ugunsgrēku

Pamatīgu postījumus daudzdzīvokļu mājai Aucē nodarījis ugunsgrēks. Izdeguši divi dzīvokļi, arī cietusi daļa jumta, savukārt vairāki īpašumu salieti dzēšanas darbu laikā. Nelaimi, iespējams, izraisījis bērns, kas paspēlējies ar šķiltavām.

10 stundas glābēji strādāja Aucē, Raiņa ielā, lai likvidētu ugunsgrēku, kas bija izcēlies dzīvojamajā mājā. Otrdien pie ēkas darbojas vietējie, mēģinot attīrīt pagalmu no sadegušajām mantām. Iekštelpās neviens ielaists netiek – ieejas durvis ir aizsistas ar dēļiem, tiek gaidīts būvvaldes lēmums par bojājumu apjomu. Dobeles novada pašvaldības ēku apsekos dienas laikā.

“Degpunktā” sastapa ģimeni no otrā stāva, kuru dzīvoklī nelaime izcēlās. Miteklis izdega 18 kvadrātmetru platībā, bet liesmas pārmetās uz mansarda stāvu, kā arī jumtu, kur izpostīti kopumā 90 kvadrātmetri. Dzīvokļa iemītniece Irina stāsta, ka izgājusi iznest atkritumus, kamēr viņas 14 gadus vecais dēls, kurš sirgst ar atipisko autismu, palicis dzīvoklī. Viņa iepriekš viņam atņēmusi degli, taču viņš to atradis, un, visticamāk, tā rezultātā izcēlusies ugunsnelaime.

Divi no dzīvokļiem konkrētajā mājā ir pašvaldības, ieskaitot īpašumu, kurā dzīvoja Irina. Sieviete nolēmusi jaunu dzīvesvietu atrast pati, savukārt otrā pašvaldības piederošajā miteklī dzīvojošais cilvēks izmitināts Lielauces sociālajā mājā, “Degpunktā” noskaidroja Dobele novada pašvaldībā. Pārējie nama iedzīvotāji, kuru īpašumi ir privāti, devušies prom un gaida turpmākās policijas norādes.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm