Bez uzraudzības atstātu sveču izraisīti ugunsgrēki izjaukuši svētku gaisotni

Bez uzraudzības atstātu sveču izraisīti ugunsgrēki aizvadītajā diennaktī izjaukuši svētku gaisotni, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

2017. gada 24. decembrī 13:32

Plkst. 13.52 tika saņemts izsaukums uz Laboratorijas ielu Rīgā. Iedzīvotāji ugunsdzēsējus informēja, ka redz pretējās mājas logā liesmas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Notikuma vietā konstatēts, ka piecstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī deg loga rāmis, palodze un aizkari. Ugunsdzēsēji no piedūmotā dzīvokļa izglāba cilvēku, kurš tika nodots neatliekamās palīdzības mediķiem.

Visticamāk, ugunsgrēks izcēlās no sveces, kas bija atstāta bez uzraudzības uz palodzes.

Plkst. 21.49 VUGD saņēma izsaukumu uz Strādnieku ielu Daugavpilī, kur piecstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī bija aizdedzies adventa vainags.

Lai no aizdegtas sveces neizceltos ugunsgrēks, tās nedrīkst atstāt bez uzraudzības pat ne uz īsu brīdi un, dodoties prom no telpas vai pirms gulētiešanas, ir jāpārliecinās, ka sveces ir nodzēstas, atgādina VUGD.

Turklāt, jābūt īpaši piesardzīgiem, dedzinot adventa vainaga sveces. Adventa vainagi ir ļoti sausi un to aizdegšanos var izraisīt ne tikai atklāta liesma, bet arī degošas sveces radītais karstums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm