tv3.lv

Bolderājā koka mājā izceļas ugunsgrēks; iedzīvotāja nonāk bezsamaņā

Koka ēkā ar divām kāpņutelpām katrā mājas pusē apdzīvoti ir vismaz seši dzīvokļi. Īsi pirms plkst. 19.00 vakarā nelaime piemeklēja saimnieci no pirmās kāpņutelpās otrajā stāvā. 63 gadus vecā iemītniece, iespējams, gatavojot maltīti, nebija pietiekami uzmanīga un novērsās no plīts, atstājot uz uguns pannu vai katlu. Jau pēc brīža miteklis piepildījās dūmiem. Saimniece krita ģībonī, un, lai tiktu viņas īpašumā, izsauktajiem ugunsdzēsējiem glābējiem nācās lauzt dzelzs durvis.

“Viņa ir slima sieviete. No dzīvokļa neizgāja. Pie viņas nāca sociālie darbinieki. Man šķiet, ka virtuvē kaut kas dega,” stāsta kaimiņiene.

To, ka izglābtās nama iemītnieces veselības stāvoklis bija visai smags un adresē tiešām mediķi veica atdzīvināšanas pasākumus, apstiprina Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā. Zināms, ka sievieti izdevās atgriezt pie dzīvības un viņa nogādāta slimnīcā. Ugunsdzēsēji adresē strādāja līdz plkst. 21.00, primārais dienestiem pēc liesmu apdzēšanas bija pārbaudīt nama bēniņus un kaimiņu dzīvokļus, lai izslēgtu atkārtotas aizdegšanās riskus.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm