tv3.lv

“Centāmies tikt iekšā, bet tas nebija iespējams!” Jauni puiši steidz glābt kaimiņu no ugunsnelaimes

Pirmdien, 7. janvārī, kādā ugunsgrēkā Tukuma novadā jauni puiši centušies glābt kaimiņu no liesmām, bet šoreiz ar viņu drosmi bija par maz. Viss beidzās laimīgi tikai tāpēc, ka ugunsdzēsēji paspēja laikus ierasties notikuma vietā.

2019. gada 8. janvārī 22:32

Dienu pēc ugunsnelaimes Irlavas ciema Bētiņa ielas iedzīvotāji cītīgi izpalīdz savam kaimiņam, jau no paša rīta cenšoties sakopt 57 gadus vecā vīrieša dzīvokli, kurā pirmdien izcēlās ugunsgrēks. Dūmus, kas plūda no otrā stāva logiem, pirmie pamanīja blakus mājas iemītnieki. Viens no viņiem paķēra lauzni un steidzās uzlauzt degošā dzīvokļa ārdurvis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Centāmies tikt iekšā, bet tas nebija iespējams,” stāsta aculiecinieks.

Kaimiņš stāsta, ka pēc pāris minūšu ilgiem pūliņiem durvis uzlauzt tomēr izdevās, taču piedūmojums bijis tik spēcīgs, ka nācās pamest mājas kāpņu telpu un uzticēties glābējiem, kuri jau bija ceļā.

Dzīvoklī atradās tā saimnieks un viņa suns. Apkārtējie stāsta, ka dūmos abi pavadīja teju desmit minūtes. Glābēji iznesa cietušo vīrieti mājas pagalmā un nekavējoties nodeva mediķu aprūpē. Apkārtējie tikmēr brīdināja, ka miteklī atrodas arī mājdzīvnieks. Mirkli vēlāk tika izglābts arī suns. Pēc apkārtējo stāstītā, suns šodien jūtas labi un ugunsgrēkā necieta.

Savukārt kaimiņiene, kas dzīvo blakus nule degušajam dzīvoklim, nemaz nebija manījusi, ka miteklī kas atgadījies. Viņai par notiekošo vēstīja draugi, kuri bija atsteigušies palīdzēt.

Nav zināms, kas izraisīja ugunsnelaimi, taču ugunsdzēsēji esot pieminējuši sākotnējo versiju, proti, ka viesistabā esot radies elektrības īssavienojums, kā dēļ aizdegās dīvāns.

 

 

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm