Čiekurkalnā aizdegas astoņi šķūnīši; vietējiem aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu un atriebību

Vēsturiskā namā Čiekurkalnā jau kādu laiku risinās strīds par zādzību no piemājas šķūnīšiem. Vīrietis, kurš agrāk dzīvoja vienā no dzīvokļiem, izvācās no ēkas neilgi pirms tika apsūdzēts instrumentu kastes aiznešanā. Kopš iesaistījās policija, konflikts samilza un pārtapa par ugunsgrēku 100 kvadrātmetru platībā, vēsta “Degpunktā”.

Pirms īsa laika starp 88. nama iedzīvotājiem Čiekurkalnā izcēlās konflikts. Otrā stāva iedzīvotāja Antoņina stāsta, ka viens no kaimiņiem nozaga šķūnītī paslēptu darbarīku kasti. Tās īpašniece iesaistīja policiju, un vīrietis tika saukts pie atbildības.

Mājas iedzīvotāja Antoņina stāsta, ka iepriekš bija ierosināta krimināllieta par instrumentu zādzību no šķūnīšiem. Pēcāk jau sekojis attiecīgais ugunsgrēks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakar ap septiņiem vakarā sākās postošs ugunsgrēks, turklāt tajos pašos šķūnīšos, kurā tika glabāta nozagtā instrumentu kaste. Čiekurkalna pirmās līnijas 88. nams ir vēsturisks – tajā padomju laikos atradās laikraksta “Cīņa” pagrīdes tipogrāfija. Ēka ir no koka un trausla – tai nepieciešams remonts. Mājas iedzīvotāji nobijušies pulcējās pagalmā un cerēja, ka viņu dzīvesvieta netiks izpostīta.

Antoņina stāsta, ka dega ar lieliem sprakšķiem, liesmas bija neliela koka augstumā, labi, ka vējš bija uz citu, nevis mājas pusi.

Desmit metrus tālāk no šķūnīšiem bija aizdedzies arī koks – turklāt tas sāka degt no iekšpuses. Ugunsdzēsēji laistīja stumbru ar ūdeni, līdz liesmas rimās. Iedzīvotājiem tas šķita aizdomīgi – kā koks varēja aizsvilties, atrodoties tik tālu no degošajiem šķūnīšiem. Antoņinai ir teorija.

Viņa pieļauj, ka tā bijusi atriebība.

Kaimiņš Elmārs nepiekrīt iedzīvotāju teorijai par ļaunprātīgu dedzināšanu. Viņš pazina bijušo kaimiņu, kurš apsūdzēts zādzībā, un netic, ka vīrietis varētu izvērst tik skarbu atriebību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Elmārs arī vērš uzmanību tam, ka dienā apkārt daudz cilvēku staigājuši.

Kopējā degšanas platība sasniedza 100 kvadrātmetru. Apkaimē bija jūtams spēcīgs sadūmojums – drošības dēļ no blakus mājas tika evakuēti pieci cilvēki. Policija pētīs ugunsgrēka cēloni un izskatīs arī teoriju par ļaunprātīgu dedzināšanu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm