Cīņa par teritoriju? Jūrmalā pēc konflikta garāžās izcēlušies jau divi ugunsgrēki

Jūrmalā garāžu īpašnieki izmanto bīstamu veidu, kā cīnīties par teritoriju. Stūres ielā jau vairākus gadus dažiem vīriešiem ir grūtības sadalīt īpašumu, un tā rezultātā izcēlušies jau divi ugunsgrēki. Policija cenšas noskaidrot, kurš ir ļaunprātīgais dedzinātājs, jo redzamas pēdas nozieguma veicējs nav atstājis.

2019. gada 5. augustā 21:55

Jau otro reizi gada laikā uz Stūres ielas garāžām Jūrmalā steidzās ugunsdzēsēji. Liesmas apņēma visu mantu novietnes telpu un iznīcināja tajā glabātos priekšmetus, pirms glābēji paspēja tverties pie ūdens šļūtenēm. Vietējie uzsver, – nav šaubu, ka liesmas izraisītas apzināti un blakus garāžas īpašnieks stāsta, ka arī viņam versija ir tikai viena.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vīrietis stāsta, ka par garāžām un to piederību konkrētam īpašniekam pirms vairākiem gadiem uzsāktais konflikts tā arī nav norimis. Nepārtrauktās cīņas dēļ ciešot arī citi.

Iespējams, ugunsgrēks izraisīts kā viens no paņēmieniem teritoriāla konflikta ietvaros, taču tam pierādījumu neesot. Neilgi pēc liesmu likvidācijas notikuma vietā ieradās arī policija. Garāžu īpašnieks uzrakstīja iesniegumu par ļaunprātīgu dedzināšanu viņa īpašumā, un tikmēr likumsargi apsekoja teritoriju. Par tīšu mantas bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu vai citā bīstamā veidā, krimināllikums paredz sodu ar brīvības atņemšanu no trim līdz desmit gadiem.

Plašāk par tematu – “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm