Darbojoties ar “fleksi”, Jūrmalā apdegumus gūst strādnieks

Kāda jūrmalniece nu ir spiesta apturēt dārza darbu sezonu, līdz izmeklēšana viņas sētā par pēkšņo sprādzienu netiks pabeigta. Atbildīgajiem dienestiem ir jāpārbauda, vai sievietes dārzs ir unikāls ar metāna gāzes punktu vai notikušais ir nelāga apstākļu sakritība.

Pamatīgu šoku piedzīvojusi kāda kundze Jūrmalā, redzot, ka viņas strādnieks, kurš ar leņķa slīpmašīnu jeb tā saukto “fleksi”, grieza ūdens caurules, ir apdedzinājis savu ķermeni. Bez nevienas eksplozijas skaņas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vīrietis guvis plašus apdegumus – 15% visa ķermeņa un tika nogādāts Apdegumu centrā. Pēc notikušā kundzes zemes gabalu pārbaudīt ieradās gan glābēji, gan Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra darbinieki.

Vai pie vainas bija darba drošības neievērošana, vai arī ūdenssūkņa šahtā tik tiešām ūdenssūkņa bija uzkrājies metāns, šobrīd vēl nav zināms. Pēc kundzes domām, neviens no šiem variantiem nedod loģisku skaidrojumu notikušajam.

Kundzei zeme pieder jau vairākus gadus. Pirms tam īpašnieki vairākas reizes esot mainījušies. Tomēr neviens viņu neesot brīdinājis par pastāvošajām briesmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm