Daudzdzīvokļu mājas iemītnieki Rīgā pagrabā palīdz aizturēt aizdomīgu vīrieti

Spraigs rīts izvērties Rīgā, Lubānas ielā, dzīvojošajiem. Izdevās noskaidrot, kurš pēdējās dienas nelūgti apciemo pagrabus un aiznes visas vērtīgākās mantas. Pārkāpēju nozieguma brīdī pieķēra sētnieks un vietējie iedzīvotāji.

Dodoties pēc darba instrumentiem, sētnieks trešdien pagrabā uzskrējis vīrietim, kurš iepriekš apkaimē nebija manīts un konkrētajā daudzstāvu mājā nedzīvo. Nojaušot, ka tas, iespējams, ir zaglis, sētnieks sazinājās ar vietējo iedzīvotāju Jāni, un nu jau abi vīrieši kopā mēģina izprast ciemiņa nolūkus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš neko sakarīgu tā arī nav spējis atbildēt. Lai pārkāpējs neaizbēgtu līdz likumsargu ierašanās brīdim, iedzīvotāji nolēma paši zagli apturēt.

Policijas darbinieki vīrieti aizturēja un pēcāk mēģināja uzrunāt pēc iespējas vairāk apzagto pagrabu īpašniekus, lai no viņiem saņemtu iesniegumus. Citādi pārkāpēju var sodīt vien par narkotisko vielu glabāšanu.

Valsts policija nogādāja vīrieti uz ekspertīzi, un viņš ievietots izolatorā. Ja kādam apkārtnē apzagts pagrabs, viņš ir aicināts vērsties Rīgas Ķengaraga policijas iecirknī ar iesniegumu vai zvanīt likumsargiem pa tālruņa numuru: 67086800.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm