tv3.lv

Daudzstāvu mājā Rīgā izveidojies sadūmojums

Ceturtdien, 8. martā, pēcpusdienā pie deviņstāvu mājas Rostokas ielā 32 sabrauca kupls skaits glābēju, gāzes dienests un policisti, jo saņemts izsaukums par sadūmojumu.

Telpas pārbaudītas, taču glābēji dūmus vai tā perēkli tā arī neatrada. Līdz ko dienesti bija aizbraukuši, saņemts atkārtots izsaukums, un šoreiz pārmeklēti ēkas bēniņi, kur atklājies, ka gruzd skaidas. Izrādās, tas sācies pēc remontdarbiem, kad kāds pēdējā stāva iemītnieks veicis dzīvokļa siltināšanu. Liesmas ātri apdzēstas, un ar tik lielu ūdens daudzumu, ka šoreiz droši vairs nekas negruzdēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc liesmu apdzēšanas vairākos dzīvokļos no griestiem sācis tecēt ūdens.

“Kur viņi dzēsa, vispār pamatīgi tek. Un arī man siena,” min kāda mājas iedzīvotāja. Raidījuma “Degpunktā” viesošanās laikā nama kāpņu telpā uzrodas vēl viena sieviete, kuras dzīvoklis appludojis.

Tikmēr vietējais santehniķis aicināja iedzīvotājus pasteigties un glābt, kas glābjams. “Jūs labāk ejiet augšā, ņemiet traukus, tur stāv spaiņi, vāciet ūdeni un visu pārējo, ja reiz jums tik ļoti žēl sava dzīvokļa,” mudinājis santehniķis.

Tā arī beidzas šis stāsts – kaimiņi, kuriem dzīvokļi nav apdrošināti, steidz sasmelt izlietu ūdeni, bet vīrietis, kurš jezgā vainojams, ieslēdzās savā dzīvoklī. Vai viņš kompensēs citiem īpašniekiem radītos zaudējumus, tas paliek neatbildēts jautājums, bet šādās reizēs vēl paliek iespēja vērsties tiesā. Tas gan varētu būt laikietilpīgs process.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm