Daugavgrīvas dārziņos kārtējais ugunsgrēks; rīta agrumā uzliesmojis kāds namiņš

Daugavgrīvas dārziņos katru nedēļu nodeg pa kādai dārza mājiņai, taču šoziem vēl nebija saņemtas ziņas, ka būtu cietuši cilvēki.

2018. gada 9. februārī 22:28

Naktī uz piektdienu, 9. februāri, divi vīrieši saindējās ar dūmiem un nonāca slimnīcā pēc tam, kad viņu “okupētais” namiņš nodega līdz pamatiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Cilvēki, kuri ne tikai vasarā, bet arī ziemas laikā dzīvot dārziņu kooperatīvā, pagājušajā naktī kļuva par aculieciniekiem kārtējam ugunsgrēkam. Austot rīta gaismai, uzliesmoja 20 kvadrātmetrus liels namiņš, no kura pamuka divi aptuveni 50 gadus veci klaidoņi. Izsauktie glābēji liesmas ātri apslāpēja.

Vietējie saka – klaidoņi šajā namiņā ievākušies pirms pāris dienām, paši arī sastiķējuši sildierīci – par krāsni to bijis grūti nosaukt. Taču dārziņu iemītniekus šis gadījums nesatrauc, drīzāk jābažījas par notikumiem, kas saistīti ar ļaunprātību.

“Kāds to dara vienkārši skaudības dēļ. Ja man nav, tad arī tev nav – laikam pēc tāda principa. Un izvēlas ļoti labas mājiņas. Te viens dzīvoja tāds, kurš aizdedzināja piecas vai sešas būdiņas – tīšām. Laikam ar galvu viņam kaut kas nav kārtībā. Tur pie upītes tas notiek. It kā viņu noķēra un ielika paārstēties. Viņš tiešām dedzināja labas mājiņas,” stāsta Gaļina un Aleksandrs, kuri atbraukuši apraudzīt vasarnīcu.

Vietējie ar nepacietību gaida pavasari, kad dedzināšanu esot mazāk, jo arvien vairāk cilvēku teritorijā paliek pa nakti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm