tv3.lv

Degot dīvānam, dzīvoklī Skrundas novadā dzīvību zaudē viens cilvēks

Svētdienas rītā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) steidzās uz Skrundas novadu, kur dzīvojamajā mājā bija izcēlies ugunsgrēks.

2019. gada 4. martā 8:28

Ugunsdzēsēji glābēji izsaukumu saņēma ap plkst. 8.00. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka vienā no ēkas dzīvokļiem bija dedzis dīvāns 2 m² platībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Plkst. 9.58 ugunsdzēsēji glābēji darbu notikuma vietā pabeidza, apliecina VUGD.

Pagājušajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, elektrības vads, elektrības sadales skapis, elektrības balsts, kūla, sodrēji sešu ēku dūmvados, divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, četras vieglās automašīnas, traktors, trīs celtniecības vagoni, siltumnīca, divas dārza mājas, ēkas jumts, divas pirtis, šķūnis, saimniecības ēka un trīs dzīvojamās mājas.

Brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji vairākkārt steidzās palīgā cilvēkiem, kuri atradās uz nedroša ledus – gan jauniešiem, kuri pastaigājās pa nedrošo ledu, gan cilvēkiem, kuri atradās uz ledus un makšķerēja. Kopā ar pašvaldības policijas darbiniekiem tika veiktas pārrunas ar šiem cilvēkiem, izskaidrojot trauslā ledus bīstamību. Vizuāli novērtēts ledus biezums ne vienmēr ir noteicošais faktors drošībai uz ledus, jo biežās laika apstākļu maiņas, mijoties salam ar atkusni, ledus izturību mazina. VUGD aicina iedzīvotājus būt līdzatbildīgiem par savu drošību un veselību – nedoties uz ledus!

Laika posmā no 2. marta plkst. 6.30 līdz 4. marta plkst. 6.30, VUGD saņēma 85 izsaukumus – 34 uz ugunsgrēku dzēšanu un 33 uz glābšanas darbiem, bet 18 izsaukumi bija maldinājumi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm