Divu bērnu mamma no Liepājas lūdz palīdzību – ugunsgrēks visu iedzīvi pārvērtis “pelnu čupiņā”

Kāda divu bērnu mamma no Liepājas lūdz līdzcilvēku palīdzību. Pēc svētku brīvdienām iekurtas krāsniņas dēļ izdedzis sievietes dzīvoklis, zaudēta visa ģimenes iedzīve un divi ģimenes mīluļi.

2017. gada 29. decembrī 21:49

Vēl pirms dažām dienām ģimene mājās svinēja Ziemassvētkus, bet tagad visa iedzīve pārvērtusies pelnu čupiņā. Trešdien, 27. decembrī, sievietes dzīvoklī izcēlās ugunsgrēks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad dūmus sajuta kaimiņi, no ielas bija redzams, ka dzīvokļa logi jau kļuvuši pilnīgi melni. Par laimi, tobrīd mājās nebija arī Santas desmit gadus vecā meitiņa. Viņa ciemojās pie draudzenes, taču dzīvoklī sildīties bija palikuši bērnu iemīļotie astaiņi.

Santas 13 gadus vecais dēls jūtas vainīgs par notikušo nelaimi. Mamma mēģina viņu mierināt, jo ir pārliecināta, ka bērni māk apieties ar krāsni. Viņi to ir kurinājuši neskaitāmas reizes. Šoreiz vienkārši kaut kas nogāja greizi.

Santa dzīvokli mantojusi no mammas. Vislielāko prieku viņai un viņas bērniem sagādātu iespēja tajā atkal dzīvot.

Pagaidām ģimene apmetusies pie draugiem un ir ļoti pateicīga par līdzcilvēku atbalstu. Santai ar bērniem jau saziedotas drēbes un dažādas sadzīves mantas. Sieviete stāsta, ka viss sagādātais nonāks labās rokās. Lietas, kas paliks pāri, Santa ziedos citiem, kam tās nepieciešamas. Ģimenei šobrīd visvairāk noderētu būvmateriāli remontam un finansiāls atbalsts.

Palīdzēt ģimenei var zvanot un ziedojot pa tālruni 90067088. Summa par zvanu 1,42. Ar Santu sazināties personīgi var pa tālruni 20227533.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm