Dūmu detektors nespēj paglābt dzīvokļa saimnieci no nāves

Šorīt traģisks ugunsgrēks izcēlās Rīgā, Pārslas ielā. Neatkarīgi no tā, ka dzīvoklī bija uzstādīts dūmu detektors, mitekļa saimniece nelaimi savā dzīvesvietā pamanīja tad, kad pati vairs nespēja no tā izkļūt. Kaimiņi ir pateicīgi glābējiem par profesionālo darbu, nosargājot apkārtējos īpašumus no postažas, jo divstāvu koka ēka ir vairāk nekā 100 gadu veca.

Pirmā stāva kaimiņienes dzīvoklī uzstādīto dūmu detektora spalgo troksni rīta stundā dzirdēja pat blakus mājā dzīvojošie. Apkārtējie sarosījās, lai saprastu, kas notiek, bet diemžēl pati degošā mitekļa saimniece palika iesprostota dūmos.

“Redzēju liesmas caur logiem. Teicu bērnam, lai ņem visu svarīgāko un jāmūk. Glābēji ļoti ātri atbrauca, es pat nobrīnījos,” stāsta blakus mājas iedzīvotāja Elvīra.

Savukārt glābējus izsauca degošā dzīvokļa saimnieces kaimiņi, kuri vēl sākotnēji mēģināja doties sievietei palīdzēt: “Pamodāmies. Sieva sajuta dūmu smaku, teica, lai paskatos, kas notiek. Iznācu kāpņutelpā, te jau neko nevarēja vairs redzēt. [Pilns ar dūmiem bija? – red.] Jā. Aizgāju pie kaimiņienes. Pieklauvēju, neviens nereaģēja. Dūmi nāca no durvju spraugām. Atvēru, bet tur dūmi un karstums. Aizvēru durvis. Aizgāju paskatīties, kā tur, bet tur jau uguns. Izsaucu ugunsdzēsējus. Viss, ko zinu.”

Vecās kundzes mirstīgās atliekas glābēji iznesa no virtuves. Vietējie pieļauj, ka nelaime izcēlās nelaiķes nelāgā ieraduma dēļ. Sieviete mīlēja smēķēt istabā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm