Dzīvoklī Ziepniekkalnā aizdedzies balkons; iedzīvotāji dusmīgi par kaimiņa dzīvesveidu

Neuzmanīga kaimiņa dēļ nemierīgas brīvdienas pavadīja Ozolciema 30. nama iedzīvotāji. Apkārtējie vīrieti redzēja reibuma stāvoklī, dienu pirms aizdegās viņa dzīvoklis. Tagad kāpņu telpa ir noklāta ar melniem sodrējiem, un kaimiņi ir pavisam neapmierināti.

2021. gada 6. aprīlī 21:27

Nakts vidū Ozolciema ielas daudzdzīvokļu mājā sāka izplatīties nepatīkama smaka. Septītā stāva kāpņu telpa kļuva melna. Iedzīvotāji sabijās – dūmos vairs nevarēja paelpot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Te viss bija dūmos. Es gulēju, un mans draugs prasīja: kas tā par dīvainu smaku? Es teicu, ka konteinerus dedzina. Kad jūs sapratāt, kas notiek? Bija ap plkst. 1.00 naktī, kad viņš pamanīja, ap plkst. 5.00 no rīta viņi aizbrauca,” par notikušo stāsta ēkas iedzīvotāja.

Daži iedzīvotāji evakuējās paši, daži sprieda, ka drošāk palikt iekštelpās. Kāda jaunā māmiņa ar savu mazuli patvērās dušas telpā.

Degošā dzīvokļa saimnieks pats bija spējīgs laikus evakuēties. Ugunsdzēsēji viņu sastapa kāpņu telpā un nodeva mediķiem. Kaimiņi uzskata, ka vīrietis pats vien nelaimi izraisīja, Lieldienas svinot dzērumā.

“Es šeit dzīvoju trīs gadus, viņu esmu redzējis tikai dažas reizes. Zinu, ka brīvdienās viņš bija stipri piedzēries,” stāsta kaimiņš Jevgēņijs.

Ugunsdzēsēji strādāja trīs stundas, lai novērstu draudus mājas iedzīvotājiem. VUGD RRP 2. daļas komandieris Ivo Bendrats atzīst, ka darba gaita kopumā bija gluda, to apgrūtināja tikai viena problēma: “Kā jau standarts šādos daudzdzīvokļu ēku pagalmos – grūta piebraukšana. Tas ir sarežģīti, jo ļoti daudzi cilvēki ir novietojuši automašīnas, tāpēc arī atgādinu, ka cilvēkiem būtu vēlams tomēr izvēlēties atbilstošu vietu, kur šīs automašīnas novietot, lai spectransports varētu piekļūt šīm ēkām.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Degšanas iemeslu skaidro policija, bet ugunsdzēsēji pieļauj iespēju, ka dzīvokļa saimnieks patiešām neuzmanīgi rīkojies ar uguni, iespējams, kaut kur izmetot nenodzēstu izsmēķi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm