Ēkas ugunsgrēkā Salaspils pusē dzīvību zaudējis vīrietis

16. martā 21:07

Visas nakts garumā un vēl no rīta glābēji cīnījās ar kādu ugunsgrēku Salaspils pusē. Aizdegusies bija kāda divstāvu koka māja 150 kvadrātmetru platībā. Diemžēl dzēšanas darbu laikā tika atrasts cilvēks, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi konstatēja nāvi.

Jauncekules iedzīvotājiem naktī varēja šķist, ka aizdedzies vietējais priežu mežs.  Taču tā nebija. Plaša ugunsnelaime piemeklēja kāda saimnieka koka divstāvu māju. Vietējiem iedzīvotājiem atlika vien noskatīties, kā ēka deg gandrīz pilnā platībā. Bojā gāja pats mājas īpašnieks. Vīrietis esot bijis lāga kungs.

“Šis mājas saimnieks nesadega, bet visdrīzāk nosmaka dūmos. Mēs bijām labi pazīstami. Taču, kāpēc sākās degšana, jautājiet, lūk, tiem ugunsdzēsējiem, kuri tur dzēš. Saimnieks bija labs cilvēks. (DP: Tāds kārtīgs? Nedzēra?) Nē, nē, strādāja, pirms divām nedēļām viņš aizgāja no darba. Strādāja par apsargu,” saka blakus kaimiņš Aleksandrs.

Viņš zina stāstīt, ka liesmas lauzās uz augšu no mājas apakšas. Tāpēc kaimiņš pieļauj iespēju, ka ugunsnelaime sākās no katlumājas. Glābēji notikuma vieta strādāja ilgāk nekā 10 stundas.

Kā stāsta ugunsdzēsēji, ēkai bijis sarežģīts plānojums ar daudzām mazām istabiņām, kas aizkrautas ar degošiem materiāliem. Uguns izplatījās ātri, jo ēkas būvniecībā pārsvarā izmantots preskartons.

No 150 kvadrātmetru lielās mājas pāri palikušas vien dažas istabas. Vairāk nekā puse ēkas ir izdegusi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm