tv3.lv

“Gandrīz paši savu māju nosvilināja! Idioti!” Nenodzēsts izsmēķis Purvciemā rada lielas nepatikšanas

Agrākos laikos, kad slēdzamas atkritumu konteineru novietnes bija retums, mājas pārvaldnieki nodrošināja, lai visu lieko iedzīvotāji met dzelzs konteineros, jo degošas miskastes bija ikdienišķa parādība.

Diemžēl pēdējā laikā atkal daudzu māju vecākie sākuši apsvērt iespēju pirkt vai nomāt daudz smagākos dzelzs konteinerus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Lopi tādi! Izmeta kaut ko tādu, kas aizdedzināja atkritumu konteinerus. Kas tie par cilvēkiem? Gandrīz paši savu māju nosvilināja! Idioti! Tādus vajadzētu tiesāt!” – šādi svētdienas rīts sākās Rīgā, Brantkalna ielas 16. nama iedzīvotājiem, kad kārtīgi nenodzēsts izsmēķis pa atkritumu cauruli tika iemests konteinerā.

Daži iedzīvotāji no ēkas evakuējās, jo sadūmojums bija pārāk spēcīgs, bet daudzi izvēlējās vienkārši palikt pie logiem un pavērot, kā strādā glābēji.

“Nezinu, gribu uzrakstīt sludinājumu, ka tas, kurš met izsmēķus, tiks pakārts uz 24 stundām. Te ir arī laba vieta. Es labprāt to izpildītu, diemžēl nezinu, kurš tas ir,” savu viedokli pauž mājas vecākais Aleksandrs.

Viņš arī saka, – daži iedzīvotāji laikam nesaprot ne tikai to, ka viņi paši šādas rīcības dēļ var nosmakt, bet acīmredzot nav arī sajēgas par to, ka remonts kāpņu telpā un jauns konteiners tiks apmaksāts no pašu mājinieku līdzekļiem.

Lai turpmāk šādas rīcības dēļ zaudējumi nebūtu tik lieli, pārvaldnieks apsver iespēju meklēt metāla konteineru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aleksandrs cer, ka vaininieks ieklausīsies viņa teiktajā un tā būs pēdējā reize, kad tiks izmests nenodzēsts izsmēķis, bet vēl labāk būtu, ja iedzīvotāji vispār nesmēķētu kāpņu telpās, jo dūmi iet dzīvokļos, un arī pašās koplietošanas telpās – pēc tam, kad kāds vilcis dūmu, – nav patīkami uzturēties.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm