Ģimene lūdz cilvēku palīdzību! Postošs ugunsgrēks Vecmīlgrāvī atņem visu iedzīvi

Pēc pagājušā piektdienā notikušā ugunsgrēka Baltāsbaznīcas ielā Vecmīlgrāvī, kur no drošas nāves kādu vīrieti un viņa kaķi izglāba mājas pārvaldnieks, cietušais pēc iznākšanas no slimnīcas atklāj ugunsnelaimes sekas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nikolaja ķermenis ir apdedzis, viņš pats saindējies ar dūmiem, tikko atgriezies no slimnīcas un viņam visa dzīva jāsāk teju no nulles. Pēdējais, ko viņš atceras no pagājušās piektdienas notikumiem, – gājis pakaļ kaķim piedūmotajā kāpņu telpā, taču pietrūcis elpas. Atstāt dzīvnieku būtu tas pats, kas atstāt bērnu, piebilst Nikolajs. Kaķis pie viņiem dzīvo jau 10 gadus.

Privāti Nikolajs jau pateicis paldies savam dzīvības glābējam, bet vīrietis vēlas, lai par šo varoņdarbu zināti visi. Varoņi ir arī tie cilvēki, kuri nav novērsušies grūtā brīdī, piebilst cietušais.Nikolajs

ugunsgrēkā cietušais


Lūk, maiss stāv, te vairāki maisi. To visu sanesuši cilvēki, kuri… Mani pēc diennakts izlaida. Te jau bija daudz cilvēku, visi palīdzēja, kaimiņi mani. Daudzus, kuri atsaucās, es vispār nepazīstu. Jāsaka, ka tie telefoni, kas mūs šķīra, ja šķita, ka cilvēki sākuši sliktāk viens pret otru izturēties, tad, nokļūstot tādā situācijā, tādā bēdā, es sapratu, ka tas tā nav.Nikolajs jau bijis arī pie apakšējiem kaimiņiem – atvainojies par sagādāto skādi, jo viņi dzēšanas darbos nolieti ar ūdeni. Vīrietis kaimiņiem solījis palīdzēt ar remontu, bet par sevi domāšot pēc tam. Apdrošināts dzīvoklis nebija un visu seku likvidēšana izmaksās tūkstošus.
Nikolajs

ugunsgrēkā cietušais


Neskābstam un neraudam, notika tas, kas notika, es slimnīcā raudāju, kad nezināju, vai kaķis izdzīvos. Jā, asaras tecēja pašas no sevis, kad nācu pie samaņas. Tagad jau ir priecīgāk. Ja redzu kaķi, tad viss ir jautrāk. Pārdzīvosim, izķepurosimies. Gribu cilvēkiem pateikt – sekojiet līdzi elektroinstalācijām. Vadi visās vecajās mājās ir no alumīnija, tie nav domāti tādām iekārtām, kādas mums ir tagad. Un apdrošiniet īpašumu. Tā nav apdrošināšanas reklāma, tas nāk no sirds.
<div class="ir"></div>
</div></blockquote>
Ikviens no mums var palīdzēt Nikolaja ģimenei atkal nostāties uz kājām, zvanot pa tālruni: 90067088. Viens zvans jums maksās 1,42 eiro, bet Nikolajam katrs ziedojums šajā situācijā ir ļoti svarīgs. Tāpat jūs variet zvanīt vīrieša ģimenei, ja jums ir iespēja palīdzēt ar būvmateriāliem: 29552927 – Nikolajs un Olga.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm