Glābēji saņem izsaukumu par liesmām uz kāda kuģīša klāja

Ne tikai vasarā, bet arī ziemā reizi pa reizei kāds drosminieks izvēlas pusdienas pagatavot svaigā gaisā. Gaļas cepšana nav aizliegta, ja vien netiek kurināts ugunskurs. Tomēr kāda kuģa apkalpei ēdiena gatavošana pat uz grila beidzās ar palikšanu bez maltītes.

2017. gada 9. decembrī 11:31

Svētdien, 3. decembrī, kādam tūristam no Norvēģijas, galvaspilsētas apmeklējuma laikā, nācies piedzīvot visai satraucošus mirkļus. Viņš, palūkojoties pa sava viesnīcas numuriņa logu, Āgenskalna līcī pamanījis kādu kuģīti, virs kura pacēlušies dūmi un vēl brīdi vēlāk, parādījušās arī liesmas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pilsētas viesis zvanījis 112 un tikai pēc dažām minūtēm uz AB dambja piestājuši sarkanie ugunsdzēsēju auto, savukārt ar laivu notikuma vietā ieradušies pašvaldības policisti no tuvējās glābšanas stacijas. Taču šajā situācijā vīrus sagaidījis pārsteigums, jo, kā izrādījies, nevienam viņu palīdzība nav nepieciešama.

Lai arī uz klāja sastaptie, nebūt nepriecājās par glābēju un policistu ierosinājumu apdzēst liesmas, kuģotāji jau pavisam drīz sniegušies pēc spaiņiem un uguns tomēr apslāpēta. Pēcāk sarunas laikā, vīrieši atzinušies, ka notikušais ir negribēts pārpratums, jo iekurot grilu, neviens nav pat iedomājies, ka tas izraisīs šādas sekas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm