tv3.lv

Glābjoties no ugunsgrēka, daļai mājas iedzīvotāju jālec pa logu

Ēka pieder pašvaldībai jau daudzus gadus. Izdegušajā dzīvoklī dzīvoja kāda kundze kopā ar savu civilvīru, kurai dzīvoklis ir piešķirts jau vairāk nekā piecpadsmit gadu. Satiktais kungs mēģina savest kārtībā vismaz viesistabu, jo citas vietas, kur palikt, neesot. Vīrietis izstāsta mums par notikušo un pauž savu viedokli par uguns nelaimes cēloņiem.

Dzīvo izdegušajā dzīvoklī

“Braucu uz darbu, un man piezvanīja kaimiņi, ka dzīvoklis deg. Riteni atstāju pusceļā, atbraucot viss bija pilnībā izdedzis. Man ir aizdomas, ka ugunsgrēks izcēlās, jo civilsievai, kas smēķē, izkritis kaut kas gruzdošs. Vannasistaba bija darināta no smalkiem dēlīšiem, tas ātri uzņem uguni.”

Vīrietis par šādu iznākumu nav pārsteigts, viņš jau sen cīnās ar civilsievas smēķēšanu.

Arī kaimiņi pauž savu versiju par notikušo, un tā sakrīt ar izdegušā dzīvokļa iemītnieku. Kaimiņi min, ka sievietei ir bijis slikti ar veselību un viņa nemaz nedrīkstējusi smēķēt. Tikmēr sievietes civilvīrs jūtas neērti kaimiņu priekšā, kam sagādātas neērtības. Patlaban viss pirmais stāvs ir palicis bez elektrības, jo ir sakusuši vadi.

Pirmā stāva iedzīvotāja stāsta, ka pie durvīm pieklauvējis kaimiņš, kad tās atvērusi, nāca iekšā svelme, tāpēc dzīvokļa iemītnieki izkāpa laukā pa logu, vien 90 gadus veco mammu ugunsdzēsēji nonesa lejā pa kāpnēm.

Blakus dzīvoklī dzīvo kungs, kurš sākotnēji skrējis dzēst liesmas ar ugunsdzēsības aparātu, taču sapratis, ka nespēs tās apdzēst. Kopā dzīvoklī izdega 15 kvadrātmetru – virtuve un vannasistaba, taču pārējā dzīvojamā platība ir klāta ar sodrējiem tāpat kā kāpņutelpa.

Veido kriminālās ziņas un apskatus par noziegumiem. Piemīt izmeklētājas talants, lai atšķetinātu pat visdrūmākās situācijas un atpoguļotu tās skatītājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm