tv3.lv

Glābjoties no ugunsgrēka, Ventspilī māte ar mazu bērnu izlec pa trešā stāva logu

Glābjoties no ugunsgrēka dzīvoklī, pirmdien Ventspilī sieviete ar savu nepilnus divus gadus veco meitiņu izlēkušas pa trešā stāva logu, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga.

2018. gada 21. martā 21:35

1993. gadā dzimusī sieviete un viņas meitiņa nogādātas slimnīcā. Sievietes gūtās traumas ir smagas, bet stāvoklis ir stabils – reanimācijas nodaļā viņa nav ievietota. Meitenītei nav smagu traumu, taču viņa ievietota slimnīcas observācijas palātā veselības stāvokļa novērošanai, informēja Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Viola Grinvalde. Sīkāku informāciju par cietušo gūtajām traumām slimnīca nesniedza.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izsaukums uz ugunsgrēku Ventspilī, Zvaigžņu ielā, saņemts pirmdienas, 19.marta, rītā plkst. 8.14. Trešā stāva dzīvoklī dega gulta trīs kvadrātmetru platībā. Plkst. 8.43 ugunsgrēks tika likvidēts, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Ilze Dāme-Birziņa.

Māte ar meitiņu pa logu bija izlēkušas vēl pirms glābēju ierašanās, bet vēl divi cilvēki no piedūmotās mājas tika evakuēti.

VUGD pārstāve Inta Palkavniece sacīja, ka iespējamais ugunsgrēka izcelšanās iemesls varēja būt īssavienojums. Precīzus ugunsgrēka izcelšanās iemeslus noskaidros policija. VP informēja, ka iemesli vēl tiek skaidroti, bet aizdomu par ļaunprātīgu dedzināšanu nav.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm