Iedzer, uzsmēķē un aizdedzina dzīvokli – Ķengaraga iedzīvotāja “ballīte” beidzas ar ugunsnelaimi

Kāds Ķengaraga iedzīvotājs ceturtdien savā dzīvoklī sarīkojis ballīti, kurā gājis karsti – tiešā un pārnestā nozīme. Būdams alkohola reibumā, viņš izraisīja ugunsgrēku.

2019. gada 18. maijā 10:15

Par to, ka piecstāvu mājā Aviācijas ielā 11 kādā trešā stāva dzīvoklī vakarnakt bija izdevusies ballīte, liecina gan visā ēkā atvērtie logi, gan nepatīkama smaka kāpņutelpā, gan nikni kaimiņi, kuri pašlaik skaita zaudējumus, lai pēc postažas savestu kārtībā savus dzīvokļus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ap plkst. 11.00 aiz šīm durvīm uzliesmojusi uguns, jo mitekļa saimnieks uzsmēķējis gultā un aizdedzinājis matraci. Istaba ātri vien piepildījusies ar dūmiem un liesmas pārmetušās uz blakus esošajām sadzīves mantām. Bēdu pamanījuši augšējie kaimiņi un nekavējoties paziņojuši glābšanas dienestam.

Ugunsdzēsēji, izmantojot auto kāpnes, ātri vien tikuši degošajā miteklī un izglābuši vienu vīrieti. Vīri elpošanas maskās pārmeklējuši dzīvokli un vienā no istabām atraduši vēl kādu cietušo, kurš bijis stiprā alkohola reibumā. No kaimiņiem “Degpunktā” uzzina, kā liktenīgajā vakarā cietušais savā dzīvoklī bija svinējis kādus svētkus.

Degušā mitekļa durvis ir aizzīmogotas, dzīvokļa saimnieks atrodas slimnīcā. Visticamāk, šāda uzdzīve cietušajam izmaksās ļoti dārgi, jo viņam būs jāatbild ne tikai par savu mājokli, bet arī par kaimiņiem nodarīto postu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm