tv3.lv

Iļģuciemā aizdegas frizētavas jumts

Ap četriem naktī Saulgožu ielā, Rīgā, aizdegās vietējās frizētavas jumts. Daži deviņstāvu ēkas iedzīvotāji evakuējās, baidoties, ka indīgie dūmi iekļūs viņu guļamistabās, bet citi vieglprātīgi nolēma pārlieku neuztraukties un atkal censties iemigt.

Frizētavas saimnieks pa telefonu stāsta, ka skaistumkopšanas iestāde ir apdrošināta un par zaudējumiem tiks saņemta kompensācija. Tajā pat laikā, biznesa īpašniekam neesot ne jausmas, kā tik grūti sasniedzamā vietā varēja rasties liesmas.

Frizētavas īpašnieks stāsta, ka versiju, kāpēc ugunsgrēks izcēlies. “Es naktī gulēju, ap četriem no rīta man pazvanīja un es atbraucu. Tas arī viss. Ugunsdzēsēji bija pabeiguši darbu. Saņemsim ugunsgrēka izziņu un ar šo izziņu dosimies uz apdrošināšanas kompāniju “Balta”, kopā ar visām fotogrāfijām. Zaudējumi varētu būt ap tūkstoti, varbūt divi,” viņš saka.

Tuvējo māju iemītnieki pieļauj domu, ka kāds no augšējo stāvu iedzīvotājiem naktī uzsmēķēja pie loga un netīšām iemeta degošo izsmēķi drazu kaudzē uz frizētavas piebūves.

“Varbūt kāds iedzēris aizdedzināja cigareti, visādi gadās,” pieļauj Saulgožu ielas iedzīvotājs.

Šī teorija, kaut arī ticama un loģiska, neizrādījās taisnība. Kādas kaimiņienes meita esot redzējusi ugunsgrēka pirmsākumu un pastāstīja par savādo atgadījumu mātei. Patiešām, kāds iedzīvotājs pa logu meta degošu priekšmetu, taču tā nebija cigarete.

Irina
atstāsta meitas sacīto

“Kādam vīrietim nostrādāja signalizācija, kas pamodināja viņa sešus gadus veco mazmeitu. Kaut kas degot. Vīrietis uzmeta uz tā, kas deg, vismaz tā man ļaudis stāstīja. Pēc tam tika izsaukti ugunsdzēsēji, mana meita arī zvanīja, kā arī citi ļaudis. Nē, tā, ko izmeta, nebija cigarete. Teica, ka tas esot bijis kaut kas apjomīgs, ko izmeta, es nezinu, tieši ko. Pēc tam viņš pats visu nodzēsa, esot teicis ugunsdzēsējiem, ka palīdzību nevajag: “es pats tikšu galā”. Kad viņi atbrauca, degšana jau bija mazinājusies. Pats visu nodzēsa.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ugunsdzēsēju un mediķu brigādes ieradās, kad liesmas jau bija rimušās. Degšanas vietā bija palikuši vien pāris gruzdoši perēkļi, iemetušies sausā koka konstrukcijās.

Ātri novēršot atkārtota ugunsgrēka draudus, operatīvo dienestu brigādes devās prom un no miega izrautie cilvēki varēja turpināt gulēt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm