Iļģuciemā naktī aizdegas vadi; jaunietis gūst apdegumus

Kāds nepilngadīgs puisis guva kājas apdegumus ugunsgrēkā, kas izcēlās nakts vidū daudzdzīvokļu mājā Rīgā, Iļģuciemā. Liesmas izcēlās elektrības īssavienojuma dēļ, un kodīgie dūmi nakts stundā radīja nopietnus draudus, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Plkst. 1.30 naktī kādā dzīvoklī Buļļu ielā aizdegās elektrības vadi. Ņemot vērā, ka dūmu detektoru signāli nebija dzirdami un ēkas iedzīvotāji jau bija aizmiguši, ugunsdzēsējiem par nelaimi tika paziņots novēloti. Pirmā brigāde ieradās plkst. 1.33.

“Es redzēju ugunsdzēsējus,” ātros” un pie koka piesietu suni. Kad pataisīju durvis, tad jutu,” stāsta ēkas iemītnieks

Daudzi cilvēki par degšanu otrajā stāvā uzzināja brīdī, kad logos atspīdēja operatīvo dienestu gaismas: “Es nesapratu, bija daudz cilvēku. Es negāju ārā. Bija smaka.”

Kopējā degšanas platība sasniedza trīs kvadrātmetrus. Gruzdošās mēbeles un sadzīves mantas pa logu izmeta ugunsdzēsēji. Kāpņutelpā joprojām jūtama deguma smaka.

“Atvēru logus un izvēdināju. Pie durvīm klauvēja un pārbaudīja, vai nav dūmu smakas,” stāsta iemītnieks.

Pirms ieradās operatīvie dienesti, no mājas izskrēja divi cilvēki – sieviete un pusaudzis. Viens no viņiem apdedzināja ekstremitātes un devās pie neatliekamās medicīniskās brigādes darbiniekiem saņemt palīdzību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm