Imantā daudzdzīvokļu mājas pagalmā nodeg auto

15. novembrī 22:00

Pēdējā laikā Rīgā Imantas mikrorajonā visai bieži tiek fiksēti automašīnu aizdegšanās gadījumi. Pagaidām nav tiešu pierādījumu tam, ka uzdarbotos kāds piromāns, tomēr vietējie savos spriedumos par notiekošo ir piesardzīgi.

Nodeguši auto, kas tiek aizdedzināti tīšām, pēdējā laikā visai bieži tiek fiksēti šādi notikumi. Šoreiz “Degpunktā” saņēmuši ziņas par nodegušu auto Imantas pusē. Uzdarbojas piromāns vai tomēr auto aizdedzies pats?

Rigondas gatves septītā nama iedzīvotāji ir satraukti par savu automašīnu drošību pagalmā, jo spēkratu degšana pēdējā laikā notiek visai bieži. Mājas pagalmā arī šodien stāv liesmu iznīcināts auto, ko saimnieks vēl nav paspējis novākt.

“Man liekas, ka sadega, bet nekas traks nav. Man liekas, ka ar lukturi problēmas, bet gaidām ekspertīzi,” norāda nodegušā “BMW” īpašnieks Artūrs.

Artūrs parasti mašīnu tur mājas pagalmā pie sava dzīvokļa logiem. Pārsteigums bijis liels ieraugot rīta stundā pirms pulksten sešiem pagalmā liesmas: “Sadzirdēju sprādzienu. Atvēru logu un redzēju. Bija sasists priekšējais labais lukturis un ugunsdzēsēji teica, ka no turienes arī sācis degt.”

Saimnieks uz notikumu mēģina skatīties pozitīvi, būs motivācija tikt pie jauna auto.

Veido kriminālās ziņas un apskatus par noziegumiem. Piemīt izmeklētājas talants, lai atšķetinātu pat visdrūmākās situācijas un atpoguļotu tās skatītājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm