tv3.lv

Īsā laikā jau otrais mirušais: mazdārziņu placī Ziepniekkalnā atrastas vīrieša mirstīgās atliekas

2021. gada 15. februārī 21:17

Kādā mazdārziņa placī Ziepniekkalnā policija šomēnes devusies apsekot jau divus mirušus cilvēkus. Februāra sākumā, iekrītot mucā, bojā gāja sieviete, savukārt svētdien ugunsgrēkā turpat netālu sadega bezpajumtnieks. Abi bojāgājušie bija devušies ciemos pie kāda vīrieša un pārmērīgi lietojuši alkoholiskos dzērienus.

Andrejs pirmdienas rītā ir šoka stāvoklī un bezpalīdzīgi staigā ap sava kaimiņa būdu Ziepniekkalna mazdārziņos. Aleksandra pieticīgais miteklis vakar aizsvilās, kamēr Andrejs atpūtās pats savā šķūnītī, pāris metrus tālāk.

“Gulēju, un saradās dūmi. Es pat nepaspēju apģērbties, aizsitās elpa no dūmiem. Izrādās, ka šeit nomira cilvēks, un viss,” saka dārziņos dzīvojošais vīrietis.

Ugunsdzēsēji atrada sadegušo cilvēku netālu no krāsmatām. Andrejs saka, ka tas nebija draugs Aleksandrs, bet gan viņa viesis, kas nav pazīstamo lokā: “Es domāju, ka Saša sadega, bet tas nebija būdas saimnieks. Viņš no rīta vēl pie manis pienāca papļāpāt. (DP: Kā jūs jūtaties?) Normāli, pagaidām normāli.”

Pavisam nesen tepat, šajā pagalmā, gāja bojā vēl viens cilvēks. Sieviete, kas atnāca ciemos pie Andreja, dzērumā bija iekritusi mucā un nosalusi.

“Man tikko kaimiņš Viktors teica, it kā tas Aleksandrs ap plkst. 16.00 naktī viņu atradis. Iznāk, ka viņš ar sievieti dzēra. (DP: Ar ”viņu”? Sievieti?) Jā, runā, ka ar kādu Ilonu. Spriežot pēc nostāstiem, kas dzirdēti pie mūsu taras pieņemšanas punkta, viņa bija tāda korpulenta meitene. Nu kāda meitene, viņai vēl 40 gadu nebija,” toreiz sacīja vietējais iedzīvotājs Vasīlijs.

Policija toreiz apstiprināja, ka vardarbības pazīmes uz sievietes ķermeņa netika atrastas. Andrejs gan saka, ka viņam šausmu pietiek un viņš apsver doties meklēt mitekli citur. Nāves gadījumu viņa pagalmā ir pārāk daudz: “Sieviete nomira te, mucā, pēc tam kaimiņš te sadeg.”

Policija ir uzsākusi izmeklēšanu, lai noskaidrotu ugunsgrēkā bojāgājušā cilvēka nāves apstākļus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm