Izmantoja aizkarus kā virvi un pēc tam “aizlaidās”: Purvciemā noticis mīklains ugunsgrēks

Pagājušajā naktī Rīgā, Purvciemā, vīrietis, glābjoties no ugunsgrēka savā dzīvoklī, lika lietā aizkarus. Viņš tos piesēja pie balkona margām un nolaidās lejā uz kaimiņu balkonu, taču, kad dzīvībai briesmas vairs nedraudēja, vīrietis nesteidzās saukt ugunsdzēsējus.

Dzīvokļa iemītnieku, pusmūža vecuma vīrieti, kaimiņi nav redzējuši kopš aizvadītās nakts notikumiem, kad viņa īrētais miteklis izdega, bet viņš pats “aizlaidās lapās”.

Aizdegšanas iemesli, kā arī pats notikums ir visai mīklains un nesaprotams. Liesmas ceturtā stāva dzīvoklī sākās ap plkst. 4.00, tad, kad visi pārējie mājinieki jau sen gulēja dziļā miegā. Par ugunsgrēku pirmie uzzināja trešā stāva iedzīvotāji, turklāt visai amizantā veidā.

Cilvēkus pamodināja klauvējieni pie balkona logiem. Uztrūkušies no miega, mājinieki gāja skatīties, kas notiek, un atskārta, ka uz balkona stāv ceturtā stāva kaimiņš. Atklājās, ka nakts viesis, glābjoties no ugunsgrēka, kā virvi izmantojis aizkarus un, piesienot tos pie margām, nolaidies lejā uz trešo stāvu.

“Viņš izlēca, pieķērās pie kaimiņu balkona. Kā viņš to izdarīja, es nezinu, varbūt sportists. Nezinu, tajā dzīvokli kaut kādi dīvaini cilvēki dzīvo,” stāsta piektā stāva kaimiņš.

“Viņš nolaidās pa tillu, no ārpuses varēja redzēt – tills karājās. Nolaidās pie mana kaimiņa un sāka murgot par kaut kādiem dēmoniem stāstīt. Vai viņš sajuka prātā, vai, Dievs viņu zina, kas,” atceras trešā stāva iedzīvotāja.

No kaimiņiem sekoja racionāls piedāvājums – saukt ugunsdzēsējus un centies pašiem slāpēt liesmas, bet dīvainais vīrietis tā vietā, lai iesaistītos glābšanas darbos, steidza pamest māju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kaimiņš vēl viņam dzinās pakaļ, gar bērnudārzu skrēja. Kaimiņš bija čībās. (DP: Viņš aizmuka?) Jā, viņš aizmuka,” teic kaimiņiene.

Beigu beigās, kad dzīvoklī tika izsauktie glābēji, konstatēts, ka degušas sadzīves mantas un drēbes desmit kvadrātmetru platībā. Aptuveni stundu dienestiem vajadzēja, lai postažu likvidētu. Pēc ugunsdzēsējiem mājā viesojās arī policijas izmeklētāji, kuri aptaujāja kaimiņus, jo likumsargus ieinteresēja aizbēgušā vīrieša rīcība un motīvi. Kopumā postaža iznīcināja lielāko daļu ceturtā stāva dzīvokļa, liesmu dzēšanas laikā noplūdināti divi trešā stāva mitekļi. Par laimi, cietušo kaimiņu īpašumi bija apdrošināti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm