tv3.lv

Jaungada naktī ugunsgrēkā Jūrmalā gājis bojā cilvēks

Šonakt dārza mājas ugunsgrēkā Jūrmalā gājis bojā cilvēks, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses pārstāve Agrita Vītola.

2021. gada 1. janvārī 9:15

Izsaukumu glābēji saņēmuši plkst.3.10. Dārza māja dega 12 kvadrātmetru platībā. Veicot dzēšanas darbus, tik atrasts viens bojāgājis cilvēks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat Jūrmalā izšautas pirotehnikas dēļ, iespējams, aizdegušies četri šķūņi. Izsaukums saņemts plkst.1.39 naktī. Šķūņi dega 56 kvadrātmetru platībā. Glābēji pieļauj, ka iespējamais ugunsgrēka izcelšanās iemesls saistīs ar to, ka iepriekš tika rīkota uguņošana un tās rezultātā, iespējams, kāda dzirkstele trāpījusi uz jumtu pārsegumiem, kas sācis degt.

Tāpat ugunsdzēsēji 11 gadījumos devās dzēst atkritumus. Kā skaidroja, Vītola, tas liek domāt par to, ka pirotehnikas izstrādājumi vai to kastes neatdzesētas izmestas neatbilstošā vietā, jo parasti šajā laikā atkritumi tā vienkārši nedegot.

Savukārt ceturtdien pa dienu plkst.12.01 saņems izsaukums Priekules novadā, kur divstāvu dzīvojamā mājā dega sadzīves priekšmeti trīs kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš tika nodots mediķiem. Plkst.13.35 ugunsgrēks tika likvidēts.

Sešos gadījumos iedzīvotājiem arī palīdzēts apdzēst gruzdošas vai degošas izlietotās pirotehnikas kastes.

Vītola atzina, ka komandantsundas dēļ vairums izsaukumu saņemti vēlā vakarā vēl pirms pusnakts, lai gan parasti tas notiek pēc pusnakts.

Kopumā glābēji aizvadītajā diennaktī saņēma 72 izsaukumus, no tiem 30 uz ugunsgrēkiem, bet 19 uz glābšanas darbiem. Savukārt 23 izsaukumi bija maldinājumi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm