tv3.lv

“Jaunieši, kuri pīpē un blandās pa naktīm”; Pļavniekos pie daudzdzīvokļu ēkas dedzina atkritumu konteinerus

2020. gada 21. aprīlī 22:27

Nelāga nakts, kuras laikā nevarēja izgulēties, piemeklēja Salnas ielas trīsdesmit otrā nama iedzīvotājus. Pirmo trīs stāvu iemītniekus pamodināja skaļas operatīvo dienestu bākugunis. Ugunsdzēsēji steidza likvidēt liesmas atkritumu konteinerā, kas bija pārpildīts ar drazām. No tvertnes tagad pāri palikuši tikai ritentiņi.

Pļavnieku iedzīvotāja Natālija šonakt pamodās, sajūtot riebīgu smaku savā dzīvoklī. Dūmi, kas cēlās no degošas plastmasas, ieplūda pa viņas virtuves logiem. Palūkojoties cauri rūtīm uz pagalmu, priekšā pavērās operatīvo dienestu brigādes un bākugunis.

“Kad piegāju pie loga, redzēju trīs ugunsdzēsēju mašīnas un ļoti daudz dūmu. Ugunsdzēsēji dzēsa šo te nekārtību, aptuveni četrdesmit minūtes tas viss turpinājās. Bija arī policija un ātrā palīdzība,” stāsta nama iedzīvotāja Natālija.

Kāds bija aizdedzinājis atkritumu konteineru, un vietējie pauž aizdomas, ka tas darīts ļaunprātīgi. “Jaunieši, kuri pīpē un blandās pa naktīm. Viņi nestrādā, blandās, staigā zog un dedzina,” saka mājas iedzīvotāja Lija.

Iespējams, kāds smēķētājs neuzmanīgi izmeta degošu cigareti pārpildītajā tvertnē un neiedomājās par savas rīcības sekām. Daudzdzīvokļu ēkās Salnas ielā šis nav pirmais konteineru dedzināšanas gadījums un vaininieki joprojām nav atrasti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm