Juglā nodeg diennakts kafejnīca; iedzīvotājiem nav šaubu, ka tas izdarīts apzināti

Nedēļas nogalē tumsas aizsegā Rīgas mikrorajonā Juglā aizdegusies vietējiem iedzīvotājiem labi pazīstamā kafejnīca “Juglas priedes”. Tā apkalpoja klientus līdz pat pēdējam apmeklētājam, kas parasti nozīmēja skaļas pasēdēšanas līdz vēlai naktij.

2019. gada 19. augustā 22:04

Daži apkārtnē dzīvojošie nebēdājas par notikušo – viņi stāsta, ka bāra apmeklētāji cēluši nekārtības un tas traucēja mieru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es esmu laimīga, ka nodedzināja. Te tāda mafija, viņi dzēra, lamājās un visu nakti strādāja. Automāti bija tikai un dzēriens. Atrada vienreiz, ka “krutku” pārdevuši. Ar to “krutku” ātri piedzirda, kad kāds ienāk, un met ārā,” stāsta vietējā iedzīvotāja.

Bārs strādājis jau gadiem ilgi, bet to iecienījuši pārsvarā regulārie klienti, kas savā kompānijā nepazīstamus viesus nemaz neesot pieņēmuši.

Ugunsgrēks izcēlās piektdien, 16. augustā, ap plkst. 15.00. Juglas iedzīvotājiem neesot šaubu, ka tas izdarīts apzināti. Par dedzināšanas motivāciju gan esot grūti spriest, bet, ņemot vērā, ka bizness pēdējā laikā neesot padevies, vietējie apsver domu par bāra likvidāciju nelegālā veidā.

Policija par notikušo uzsākusi izmeklēšanu, kā ietvaros tiks noskaidrots, vai patiešām paveikts noziegums, kas paredz ļaundarim kriminālatbildību, vai arī telpas no iekšienes aizdegušās ne no cilvēka rokas, bet, piemēram, elektrības īssavienojuma dēļ.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm