Juglā pamatīgas liesmas nopostījušas vieglo automašīnu

Rīgā, Braila ielā, daudzdzīvokļu mājas pagalmā aizdegusies automašīna brīvdienu naktī pamodināja daudzus Juglas apkaimes iedzīvotājus. Pagaidām nav noskaidrots, vai degšana bijusi apzinātas rīcības sekas, vai tomēr uzliesmojums noticis nejauši.

Nedēļas nogalē spēji uzliesmojusi vieglā automašīna, kas bija novietota Braila ielas 18. nama tuvumā. Apkaimes sētniecei tagad vieta jāsakopj. Viņa uzskata, ka kāds ļaunprātis izlicis dusmas uz spēkratu politisku iemeslu dēļ.

Vietējo iedzīvotāju Aleksandru un viņa trīs suņus degošās automašīnas troksnis pamodināja no dziļa miega. Braila ielas iedzīvotājam šķiet, ka ļaunprātīgas dedzināšanas iespēju izslēgt nevar: “(DP: Piebrauca arī kriminālpolicija, bet kā tā varētu būt aizdegusies?) Bija uzņemts kaut kāds video ar degšanu, izmantojot telefonu. (DP: Kā jūs domājat, tas bija speciāli darīts?) Es paskatījos, un var spriest, ka vai nu aizdedzināts, vai arī noticis elektrības īssavienojums. Automašīna bija dārga. (DP: Dārga?) Tas bija kabriolets.”

Nākamajā rītā pēc dedzināšanas automašīnas karkasu bija apsēduši pāris vīrieši. Ko tieši viņi gribēja panākt un vai viņiem tika dota atļauja izjaukt spēkratu, lai nodotu detaļas metāllūžņos, vietējie nezināja. Ja kādam no jums ir zināms, kas aizdedzināja automašīnu, vai arī pieejama cita informācija, kas noderētu policijas izmeklētājiem, zvaniet pa tālruni 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm