tv3.lv

Juglas mikrorajonā noticis ugunsgrēks raisa aizdomas par tīšu dedzināšanu

Tīša dedzināšana, visticamāk, ir viena no galvenajām izmeklēšanas versijām, ko jāapskata policijai pēc ugunsgrēka Rīgā, Juglas mikrorajonā, vēsta “Degpunktā”.

2021. gada 12. janvārī 22:40

Kaimiņi stāsta, ka nelielo īpašumu nama pirmajā stāvā, kurā izcēlās ugunsgrēks, tā saimnieks nav apmeklējis jau vairākas nedēļas. Rudenī vīrietis savā dzīvoklī vēl bija manīts, taču, sākoties kārtīgai ziemai, viņš pārvācās kaut kur citur, pieļauj vietējie iedzīvotāji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dzīvoklī dzīvoja vīrietis, kurš pats teica, ka attiecīgais ir viņa īpašums. Tāpat pie viņa bieži nāca nepazīstamas meitenes, kuras tur nebija deklarētas, stāsta vietējā iedzīvotāja Svetlana.

”Viņi tur bieži sūdzējās, ka viņiem dara pāri. Pasaki viņiem, lai uzvedas klusāk, bet viņi ņem un sauc policiju. Ja viņiem pasaka, lai netrokšņo, nebļaustās, tad viņi sauc policiju un saka, ka viņiem tiek draudēts,” stāsta Svetlana.

Kopš laika, kad skaļais kaimiņš vairs savā dzīvesvietā nebija rādījies, kaimiņi varēja dzīvot mierā, taču klusuma un atelpas brīdis nebija ilgs, jo pirms dažām dienām pamestajā īpašumā iekūrās liesma. Ugunsgrēks sākās ap plkst. 14. Dūmus, kas celās augšup no pirmā stāva dzīvokļa, pamanīja garāmgājēji. Iespējams, tādēļ, ka glābšanas dienests izsaukts laikus, postaža nepaspēja pārmesties uz blakus esošajiem dzīvokļiem.

“Ugunsdzēsēji ātri visu izdarīja. Tur nedega ar atklātu liesmu, vairāk dūmoja,” atzīst Svetlana.

Komentējot iespējamos ugunsgrēka izcelšanas iemeslus, Svetlana atzīst, ka dzīvoklī bija atvērts logs. Iespējams, salauzts. Iespējams, kāds iemeta kaut ko pa logu un aizdedzināja dzīvokli.

Protams, patlaban aizdomas par tīšu dedzināšanu ir tikai vietējo iedzīvotāju spekulācijas, taču fakts, ka pēc liesmu apdzēšanas dzīvoklī vēl ilgu laiku strādāja policisti, ir neapgāžams. Miteklī esot uzietas daudzas šļirces un citi priekšmeti, kas saistīti ar narkotiku rūpalu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm