Jūrmalā divi mājas iemītnieki, vārot zupu, izraisa ugunsgrēku

Jūrmalā tika dzēsts trīs kvadrātmetru liels ugunsgrēks vienā no divstāvu mājām. No dzīvokļa glābēji evakuēja divus iemītniekus, kuri nebija pietiekami uzmanīgi, gatavojot ēdienu, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Mierīgi ieturēt maltīti un pēc vakariņām doties pie miera divu pensionāru ģimenei 12. oktobra vakarā neizdevās. Ikvakara rutīnā iejaucās ugunsdzēsēji un mediķi, jo dzīvoklī izcēlās ugunsgrēks. Tas sākās tāpēc, ka bez uzraudzības uz plīts tika atstāts katls ar ēdienu.

“Sieviete invalīde bija atstājusi vārīties zupu un par to aizmirsusi. Labi, ka es pats laikus pārnācu mājas, es biju veikalā. Kad es atnācu, te jau bija tikai sākums. [Tieši jūs atnācāt un ieraudzījāt?-red.] Es pats nodzēsu, viss kārtībā. [Sanāk katliņš piedega?-red.] Jā, katliņš,” stāsta nama iedzīvotājs.

Lai arī vīrietis ņēma situāciju savās rokās un viņam izdevās novērst ugunsgrēku, pirms tas kļuva bīstams apkārtējiem, glābēji un mediķi bez darba tomēr nepalika. Ugunsdzēsēji pārmeklēja virtuvi, līdz varēja droši teikt, ka postaža ir likvidēta, tikmēr mediķi uz slimnīcu aizveda dzīvokļa saimnieci. Viņa bija saelpojusies dūmus. Šodien sirmā kundze jau jūtas labāk un ir izrakstīta no slimnīcas.

Pēc šā atgadījuma pāris ir izdarījis svarīgus secinājumus un tuvākajā laikā plāno doties uz saimniecības preču veikalu.

Dzīvokļa iemītnieki norādījuši, ka dūmu detektora viņiem nav bijis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm