Jūrmalā nodegusi saimniecības ēka; cietis viens cilvēks

30. janvārī 20:46

Jūrmalā, Kūdras apkaimē uz Vecā ceļa, gandrīz pilnībā nodeg saimniecības ēka, kas savienota ar dzīvojamo māju. Glābēji uz notikuma vietu ieradušies ātri, taču viņi saskarās ar apgrūtinājumu, jo dzēšanas darbus traucēja ziņkārīgi fotografētāji un filmētāji, kuriem vēlāk nācās skaidroties ar policiju.

Paveicās, ka kāds no kaimiņiem degšanu pamanīja. Daudzi apkārtnē dzīvojošie ugunsgrēka laikā neesot bijuši mājās.

“Redzēju tādu kā mazu sprādzienu, līdzīgi kā no automašīnas baloniņiem. Pēc tam jau redzēju dūmus aiz šī stūra,” stāsta Igors, kurš pamanīja ugunsgrēku.

Vēlāk jau bija redzamas spēcīgas liesmas, kas strauji izplatījās. “Zvanīju saimniekam un teicu, ka it kā viņš degot. Principā tas arī viss. (DP: Saimieks nebija mājās?) Viņš dzīvo tur, nedaudz uz priekšu. Viņš uzreiz atskrēja. Izsauca ugunsdzēsējus,” teic aculiecinieks.

Lai arī ugundzēsējiem izdevās nosargāt ēkas dzīvojamo daļu, izsaukums saņemts novēloti, atzīst Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Notikuma vietā cieta cilvēks, kurš guva roku un muguras apdegumus, kā arī saindējās ar dūmiem. Dzēšanas laikā glābēji saskārās arī ar apgrūtinājumiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm