tv3.lv

“Kad es attapos, tad jau viss dega!” Jelgavā izcēlies bīstams ugunsgrēks

Jelgavnieki, kuri dzīvo Krišjāņa Barona ielā, ir noguruši justies apdraudēti paši savos mitekļos. Trešā nama iedzīvotāji jau otro reizi gada laikā ir spiesti evakuēties, jo kāds laulāts pāris no ceturtā stāva atkal pamanījies izraisīt ugunsgrēku. Šoreiz piedūmojums bija spēcīgs, un cieta vairāki mājas iedzīvotāji.

Pirmdien, 4. martā, daudzdzīvokļu mājā izcēlās trauksmes situācija, kas apdraudēja visu ēkas iedzīvotāju drošību. Krišjāņa Barona ielas trešā nama kāpņu telpa bija pamatīgi piedūmota, un teju neviens no cilvēkiem nespēja izkļūt drošībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kad es attapos, tad jau viss dega. Es vairs saviem spēkiem nevarēju tikt ārā no dzīvokļa. Vīrs knapi paspēja noskriet lejā pie ugunsdzēsējiem, viņš ar mitru dvieli aizklāja seju. Mani pēc tam ugunsdzēsēji uz rokām iznesa ārā,” raidījumam “Degpunktā” pastāstīja kāda mājas iedzīvotāja.

Arī piektā stāva iemītniece Vladislava piedzīvoja nepatīkamus mirkļus. Kopš nomira viņas vīrs, pensionāre dzīvo vienatnē un jūtas pavisam bezspēcīga. Īpaši pirmdien, kad notika evakuācija, sirmā kundze sūdzas, ka neviens viņai nenāca palīgā. Otrdien vientuļā kundze centās sakopt savu ar ūdeni nolaistīto dzīvokli.

15 kvadrātmetru platībā dega kāda laulāta pāra dzīvoklis ceturtajā stāvā, tieši virs Vladislavas dzīvokļa griestiem.

Izrādās, ka tā nav pirmā reize, kad augšējo kaimiņu miteklī izceļas nelaime, kas ietekmē arī apkārtējos. Jau otro reizi gada laikā uz šo namu steigušies ugunsdzēsēji.

Joprojām nav īsti zināms, kas izraisījis ugunsgrēku, taču vietējie spriež par elektrisko ierīču īssavienojuma varbūtību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm