tv3.lv

Kādā dzīvoklī Sarkandaugavā uzliesmo ledusskapis

Nakts vidū liesmojošais ledusskapis kādā dzīvoklī Sarkandaugavā lika daudzstāvu mājas iedzīvotājiem izmisumā meklēt mobilos tālruņus, lai zvanītu glābējiem. Šoreiz no lielākas bēdas cilvēku paglāba dūmu detektors, kas nostrādāja liktenīgajā brīdī, stāsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Ap plkst. 3.00 naktī Sliežu ielas devītajā namā no pirmā stāva dzīvokļa gar durvju šķirbām sāka nākt dūmi. Tie cēlās uz augšu un ātri sasniedza otro stāvu, kur gulēja ģimene ar trīs bērniem. No nelaimes saimi paglāba dūmu detektors, kas reaģēja un signalizēja par piedūmojumu.

Otrā stāva mitekļa saimniece stāsta, ka sākotnēji nevarēja saprast, vai kaut kas deg viņas dzīvoklī vai kaimiņos. Galvenais bija piezvanīt glābšanas dienestam un pēc tam jau domāt, ko darīt tālāk. Drīz vien, kad pie mājas piestāja ugunsdzēsēju autocisternas, kājās sacelti arī citi iedzīvotāji.

Ugunsgrēka perēklis bija dzīvokļa virtuvē, liesmoja ledusskapis. Visticamāk, īssavienojuma dēļ. Ugunsgrēkā cieta dzīvokļa saimniece, kāda sieviete gados, kuru ugunsdzēsēji izveda no mājas un nodeva mediķiem. Ārsti apskatīja arī otro dzīvokļa iemītnieku, bet viņš no hospitalizācijas atteicās.

No kaimiņiem var saprast, ka ugunsgrēks nepaspēja nodarīt lielus zaudējumus un uguns nekur tālāk par viena konkrēta dzīvokļa virtuvi neizplātījās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm