tv3.lv

Kaimiņi no piedūmota dzīvokļa izglābj vīrieti, kurš ar izsmēķi aizdedzinājis spilvenu

Dūmus, kas veļas no ceturtā stāva loga, īsi pirms pusnakts pamanīja viens no kaimiņiem. Zinot, ka lielākā daļa mājinieku jau saldi guļ un ugunsdzēsējiem paies laiks, kamēr ieradīsies adresē, vīrietis mēģināja pats palīdzēt degošā dzīvokļa saimniekam.

“Skrēja pie durvīm, neviens neatbildēja. Izsauca ugunsdzēsējus, atbrauca četras mašīnas. Tagad redzēju, ka viņš nāca no slimnīcas baltā krekliņā, bet izgāja no dzīvokļa pilnīgi kails, bez drēbēm. Viņš, man šķiet, nesaprata, kas notiek. Vismaz apakšbikses varēja uzvilkt, bet nē,” stāsta nama iedzīvotāja Sanita.

Kaimiņiene stāsta, ka 60 gadus vecais vīrietis bija alkohola reibumā, saindējies ar dūmiem un drošības labad aizvests uz medicīnas iestādi. Šodien viņu TV3 sastop mājās, bet veselības stāvoklis liedz šobrīd sniegt komentāru.

“Es tā sapratu, ka viņš ar cigareti iemiga un spilvens sāka degt. Dūmi tur ļoti bija, ugunsdzēsēji visu tur izmeta. Viņš izgāja, pilnīgi kails. Es jau domāju, ka no tiem dūmiem viņu iznesīs, bet pats izgāja. Šodien gāja ļoti kārtīgs. Tik kārtīgu es viņu nekad neesmu redzējusi,” stāsta kaimiņiene.

Divu kvadrātmetru plašo ugunsgrēku glābēji likvidēja stundas laikā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm