Kāpņutelpā daudzstāvu mājā Mežciemā aizdedzina jaunas ūdens caurules

Bīstamā situācijā vakar nonāca kādas daudzstāvu mājas iedzīvotāji Rīgā, Mežciemā, visticamāk, ļaunprātīgi izraisīta ugunsgrēka dēļ. Kamēr ēkā notiek remontdarbi un kāpņutelpā atstātas jaunas ūdens caurules, kāds nolēma tās aizdedzināt, vēsta “Degpunktā”.

Druvienas ielas piecstāvu mājā pēdējās dienas aktīvi darbojas strādnieki, kuri maina ūdens caurules. Par remontdarbiem, visticamāk, ēkas iedzīvotāji ir priecīgi, tomēr vakar ap sešiem vakarā kāpņutelpā starp pirmo un otro stāvu uzliesmoja būvmateriāli.

iedzīvotājs

“Aizdegās caurules, ko mums grasījās uzlikt. Nezinu, dega tievās vai kādas, bet tās ir no plastmasas. Mums tagad ir čuguna caurules, bet maina pret plastmasas. Kā tās aizdegās, es nezinu. Varbūt tur bija kaut kas no siltinājuma. Varbūt tikko nogrieztu metālu uzlika kaut kādu. Nebija atdzisis varbūt. Es nezinu, kādā veidā, ir grūti izteikt pieļāvumus. Tik indīgi dūmi vakar bija. Tur sieviete no trešā stāva – vakarā viņai kļuva slikti. Viņa saka, ka “ātros” nesauca, bet šodien jūtot, ka plaušas ir pilnas.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Strādnieki atzīst, ka vakar dega jaunās caurules. Tiek pieļauts, ka nodarītais paveikts tīšām. Nodeguši 140 metri.

No nama pirms glābēju ierašanās evakuējās 15 cilvēki, bet ugunsdzēsēji palīdzēja no piedūmotajām telpām izkļūt vēl pieciem mājas iedzīvotājiem.

VUGD Rīgas 6. daļas komandiera pienākumu izpildītājs Uģis Liekmanis stāsta, ka, degot plastikāta veidotājiem, izveidojās biezi, melni dūmi, kas apgrūtināja cilvēku evakuāciju. Kāpņu telpā stāvēja materiāli, kam tur nebūtu jāatrodas. Visticamāk, kāds “palīdzējis” materiāliem aizdegties. To noskaidros policija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm