tv3.lv

Ķengaragā liesmas iznīcina divas automašīnas

Naktī kāda sieviete ar sociālo tīklu palīdzību mēģināja glābt kaimiņu auto, ievietojot “Facebook” ziņu par degošu “Ford” automašīnu pie Aglonas 27. nama. Pasargāt savu automašīnu esot izdevies vienam no vietējiem, kurš bija novietojis auto netālu no degošā spēkrata. Bet neko citu diemžēl pasākt vairs neizdevās, jo vietējie saldi gulējuši.

Andrejs dzīvo blakus un bija viens no retajiem, kas pamanīja notiekošo un izsauca glābējus.

Andrejs redzēja, kā nodeg auto: “Kad iznācām, motora pārsegs bija ciet un dega te. ”Bampera” vairs nebija, ritenis bija vesels, stikls arī, mašīna nebija sasista. Dega šī daļa, te atrodas akumulators. Loģiski, ka no akumulatora tas varēja būt. Šī mašīna jau bija sakususi. Kad es paskatījos pa logu, man logi ir uz šo pusi, visa siena bija kā no ugunskura. Plkst. 2.00 naktī tas bija.”

“Hyundai” auto īpašniekam gan nepaveicās, un liesmas no “Ford” pārmetās uz viņa spēkratu. Vīrietis stāsta, ka tikai no rīta pamanījis, kas noticis un diemžēl viņš neesot iegādājies KASKO apdrošināšanu. Tāda pat situācija esot arī “Ford” saimniekam.

“[Paši nemēģinājāt dzēst?-red.] Nē, nebija jēgas. Ar ko dzēst, ar sniegu? Ar ugunsdzēšamo aparātu arī nevarētu. Tikai tad, ja ugunsgrēks būtu neliels, bet kūrās jau kādas desmit minūtes pirms mēs pamanījām. Un apbrīnojami, ka neviens neredzēja, visi gulēja. Stāvvietas apsargs pat neiznāca, kad ugunsdzēsēji atbrauca. Te nevienā logā nebija gaismas, te arī nevienā, tajā mājā tas pats. Apbrīnojami, gulēja visi kā nosisti,” stāsta Andrejs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm