Krimuldas pusē garāžā izceļas postošs ugunsgrēks

16. novembrī 21:20

Šodien Krimuldas pagastā kādā garāžā, kas iekārtota par darbnīcu, izcēlās postošs ugunsgrēks. Tikai ar lieliem ugunsdzēsēju glābēju resursiem izdevās apturēt liesmu izplatību un tās nepārmetās uz citām ēkām, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Ugunsliesmas šodien pa dienu iemetušās kādas darbnīcas-garāžas ēkā Krimuldas pagastā. Ugunsgrēku dzēst steidzās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kā arī palīgā ieradās Inčukalna brīvprātīgie ugunsdzēsēji.

Ugunsnelaime piemeklējusi kādu darbnīcas-garāžas ēku Krimuldas pagastā. Tuvākajā apkaimē ir tikai daži kaimiņi, kas lielāko tiesu savā īpašumā atrodas tikai brīvdienās, taču Jānis, kas ugunsgrēku pamanīja, dzīvo pretējā ceļa pusē, un jāsaka, – labi, ka bija mājās un ievēroja, jo ikviena sekunde var izšķirt uguns ātruma izplatīšanos. Iespējams, ka ēkas saimnieki arī ir bijuši uz vietas un paši pirmie izsaukuši glābējus, bet kaimiņš darījis to, kas būtu jādara ikvienam: “Vienkārši redzēju, ka kaimiņos briesmīga uguns. Lēju traktorā degvielu, pagriežu galvu un redzu, ka garāžas mala visa liesmās. Tā bija darbnīca-garāža. Tur visādus remontdarbus un saimnieciskos darbus darīja.”

Blakus izdegušajai darbnīcai ir vēl dzīvojamā māja un citas saimniecības ēkas, ko glābējiem izdevies nosargāt. Tāpat arī nav ziņu, ka kāds būtu cietis, kas ir pats svarīgākais. Ugunsgrēku dzēst bija ieradušās vairākas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta autocisternas. Tāpat palīgā atsteidza arī brīvprātīgie ugunsdzēsēji no Inčukalna: “Dega garāža, paspējām panākt, ka ugunsgrēks neizplatījās tālāk. Piegādājām ūdeni.

Dega diezgan liela platība, un viens no apgrūtinājumiem dzēšanai bija ūdens trūkums. Tuvākā ūdens krātuve bija pus otra kilometra attālumā, no kuras Inčukalna brīvprātīgie ugunsdzēsēji piegādāja ūdeni.

Veido kriminālās ziņas un apskatus par noziegumiem. Piemīt izmeklētājas talants, lai atšķetinātu pat visdrūmākās situācijas un atpoguļotu tās skatītājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm