Krimuldas pusē plašs ugunsgrēks izpostījis iedzīvotāju šķūni, kurā glabātas arī vērtīgas mantas

30. janvārī 21:46

Pirmdien plašs ugunsgrēks izpostījis Lēdurgas pagasta iedzīvotāju šķūni un tajā uzglabātos priekšmetus. Daudziem tuvējās daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājiem koka būvē glabājās vērtīgas mantas pat vairāku tūkstošu eiro apmērā.

20 gadus vecais Niks plkst. 12.30 strādāja garāžā, līdz puisim sametās vēsi. Viņš izlēma iekurināt krāsni, bet pēc neilga laika ar siltuma iekārtu kaut kas nogāja gaužām greizi.

Niks uzsver, ka degšana nav izcēlusies viņa neuzmanības vai neizdarības dēļ. Puisis stāsta, ka pati iekārta bija novecojusi un nelaime ir likumsakarīga.

Pirmie notikuma vietā ieradās Lēdurgas brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Pēc tam piebrauca arī Siguldas un Saulkrastu ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki. Vada komandieris dzēšanas darbus apraksta kā visai sarežģītus.

Operatīvo dienestu intensīvajā darbā nervozi noraudzījās degošā šķūņa īpašnieki, tostarp Zinaīda, kas koka būvē glabāja sev ļoti vērtīgas mantas.

Ugunsdzēsējiem izdevās ierobežot liesmas, pirms tās izplatījās uz siena kaudzēm. Vada komandieris stāsta, ka tas darbu apgrūtinātu vēl vairāk. Tika izglābti arī vairāki mājdzīvnieki.

Ugunsgrēka lokalizāciju ugunsdzēsēji panāca ap pustrijiem dienā. Likvidāciju – tieši četros pēcpusdienā. Vēl atlika pārkrāmēt degošās malkas kaudzes un drošības dēļ saliet ar ūdeni.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm