Joprojām var palīdzēt mazās Miroslavas ģimenei atjaunot mājokli pēc ugunsgrēka Valdlaučos

Pavisam nesen vēstījām par traģisku ugunsgrēku Rīgā, Valdlaučos, kurā bojā gāja divi cilvēki. Ugunsgrēkā izdzīvoja vienpadsmit gadus veca meitene un viņas vectēvs, kurš nu ir palicis bez pajumtes. Paldies skatītājiem, kas ziedo līdzekļus mājokļa atjaunošanai un atbalsta meiteni kā arī viņas ģimeni. “Degpunktā” stāsta, kā norit ziedojumu vākšana.

Pakāpeniski, nelieliem soļiem uz priekšu iet ziedojumu vākšana 11 gadus vecās meitenes Miroslavas mājvietas atjaunošanai. Bērns ugunsgrēkā zaudēja māti un vecmammu, vectēvu izdevās glābt. Miroslavu pieņēmusi krustmāte, kas jau ieguvusi aizbildniecības tiesības, lai audzinātu meiteni. Jūlija uzņemsies rūpes par krustmeitu un arī vectēvu, kurš tikko atgriezies no slimnīcas. Taču ilgstošu mājvietu abiem nodrošināt būs grūti, jo Jūlijas ģimenes dzīvoklis visiem būs pārāk šaurs. Tāpēc šā brīža prioritāte ir izremontēt izdegušo mitekli, lai tajā būtu dzīvošanai piemēroti apstākļi. Kā ir veicies ar ziedojumu vākšanu, stāsta fonda “Pēc ugunsgrēka” pārstāvis Artūrs Hroļenko.

Fonda “Pēc ugunsgrēka” vadītājs Artūrs Hroļenko stāsta, ka līdz šodienai saziedoti 1522 eiro. Viņš pateicās ziedotājiem par iespēju atbalstīt meiteni un palīdzēt viņas ģimenei. Miroslava baidās runāt ar psihologu, jo domā, ka tad viņu aizvedīs prom no mājām. Šobrīd tiek organizēta mēbeļu piegāde ģimenei, taču būtiski atjaunot izdegušo mitekli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziedojuma tālruņi joprojām ir atvērti, jo dāvātā summa šobrīd nav pietiekama, lai segtu pilnīgi visus remonta izdevumus, bet tomēr tas ir labs sākums. Tāpat ir iespējams sniegt palīdzību ar remontdarbu veikšanu vai būvmateriālu ziedošanu. Ikviens palīdzības veids ir būtisks. Ja varat nākt talkā, informējiet par to biedrību pa tālruni +371 20 110 020. Ja no saziedotās naudas summas kaut kas paliks pāri, līdzekļi tiks izmantoti meitenes emocionālā stāvokļa uzlabošanai.

Biedrība pēc tās statūtiem saziedoto finansējumu var izmantot jebkurā nolūkā, piemēram, meitenes rehabilitācijai, pulciņiem, lai kaut kādā veidā viņai palīdzētu.

Katrs eiro cents var palīdzēt Miroslavai atgriezties ierastajā dzīves ritmā. Zvanot pa tālruni 90203909, jūs ziedosiet 1,50 eiro, bet, zvanot pa numuru 90006860, dāvāsiet meitenei 4,27 eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm