Liesmas bija redzamas teju kilometra rādiusā! Kuldīgā izcēlies plašs ugunsgrēks

Kuldīgā kādas daudzdzīvokļu mājas īpašnieku privāto šķūni piemeklējis plašs ugunsgrēks. Ēkas iemītnieki ir pārliecināti, ka kāds noziedznieks izlaistījis degvielu un apzināti pielaidis šķūnim uguni. Vietējie ir neizpratnē par notikušo, jo nav saprotama ļaundaru motivācija.

2019. gada 1. augustā 22:19

Ugunsgrēks izcēlies ap plkst. 21.00 Policijas ielā. Tas esot bijis redzams teju kilometra rādiusā. Pilsētas iedzīvotāji liesmas, kas slējās virs koku zariem, iemūžināja arī fotogrāfijās. Postažu klātienē nācās vērot Mārim un viņa sievai, kuru sadzīves mantas saplosīja uguns.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kamēr uz notikuma vietu braukuši ugunsdzēsēji, laulātais pāris centās saprast, ko no mantām būtu iespējams izglābt. Māris kā prioritāti izvirzīja savu automašīnu, kuru izdevās aizdzīt patālāk no liesmām.

Pēc pāris minūtēm Policijas ielā ieradās divas ugunsdzēsēju ekipāžas, taču no šķūnī saliktajām mantām neko vairs nebija iespējams saglābt. Bija steidzami jānovērš liesmu izplatīšanās draudi uz blakus ēkām.

Ugunsgrēku izdevās apturēt aptuveni divu stundu laikā. Ēkas līdzīpašnieks Māris un aculieciniece Velga uzskata, ka ugunsgrēku kāds izraisījis tīšām. Tiesa, svešinieku ļaunprātīgās dedzināšanas motivāciju nevienam neizdevās izprast. Vietējie spriež, ka vienīgais iemesls šādam solim varētu būt izklaides meklējumi uz citu cilvēku baiļu rēķina.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm