tv3.lv

“Liktenīgajā stundā viņš bija pilnīgi viens…” Postošs ugunsgrēks nomaļā vietā laupa vīrieša dzīvību

Otrdienas vakarā viņa mājā izcēlās postošs ugunsgrēks, bet nelaimi neviens no kaimiņiem nepamanīja, jo īpašums ir nomaļā vietā, pāris kilometru attālumā no ciemata.

Liktenīgajā stundā, kad vīrietim bija nepieciešama palīdzība, viņš bija pilnīgi viens. Tikai pēc kāda laika kaimiņš izsaucis ugunsdzēsējus, bet uz glābēju ierašanās brīdi nosargāt māju no liesmām vairs nebija iespējams. Mūra ēkai sagruva jumts un sagāzās ārsienas. Kad liesmas bija likvidētas, ugunsdzēsēji sāka pārmeklēt krāsmatas un drupās atrada cilvēka mirstīgas atliekas.

Vēlāk darbu notikuma vietā pārņēma policisti. Par nelaimi raidījumam “Degpunktā” pavēstīja kāds Lodes ciemata iedzīvotājs Vitauts, kas bijis labās attiecībās ar bojāgājušo.

“Viņš bija viens pats, bija izšķīries ar sievu,” stāsta Vitauts. Vienlaikus viņš piebilda, ka bojāgājušais pēdējos gadus nodarbojies ar meža tirdzniecību. Visticamāk, biznesu turpinās viņa dēls, kas jau ir informēts par nelaimi. Restaurēt māju vairs nav iespējams, visticamāk, tā tiks nojaukta.

Iespējams, ugunsgrēku izraisījusi nenodzēsta cigarete vai neuzmanīga apiešanās ar uguni. Šķiet, ka arī likumsargiem nebūs viegli noskaidrot patiesos postažas iemeslus, jo visas pēdas atrodas zem gruvešiem. Pāri palikuši tikai divi skursteņi un krāsns.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm