tv3.lv

Limbažu pusē nodeg privātmāja – saimniekiem aizdomas par ļaunprātību

Limbažu novada Vidrižu pagastā kādā nomaļā privātmājā, kur dzīvoja jauna ģimene, izcēlies postošs ugunsgrēks. Nelaime notika ģimenes prombūtnes laikā un tika pamanīta novēloti. No liesmām māju nosargāt neizdevās un pēc veiktās izmeklēšanas noskaidrojās, ka uguns tika pielaista tīšām. Šobrīd cietušie lūdz palīdzību, jo liesmas nopostīja visu iedzīvi.

2019. gada 3. maijā 21:25

Piektdien degušās mājas saimnieku Normundu satiekam stāvam pagalmā. Uguns izpostītajai ēkai neskarta palikusi tikai viena istaba, kur dzīvoja vīrieša dēls. Portatīvais dators, televizors un basketbola bumba – trīs lietas, ko izdevies glābt. Normunds stāsta, ka bēda ģimenes īpašumu piemeklēja brīdī, kad mājās neviena nebija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad Normunds atbrauca, uguns liesmas jau plosīja visu māju. Uz vietas strādāja trīs ugunsdzēsēju vienības, pie ēkas dežurēja ātras palīdzības brigāde, bet, par laimi, ārstu palīdzība nevienam nebija nepieciešama. Ūdeni ugunsdzēsēji ņēma no kaimiņu teritorijas dīķa. Glābēji ar liesmām cīnījās gandrīz piecas stundas, bet diemžēl māju tā arī nenosargāja.

Pēc postažas tika apskatītas krāsmatas un zem gruvušiem atrasts maks. Pases un pārējie dokumenti nesadega, un ģimenei tagad vismaz par vienām galvassāpēm mazāk. Izmeklēt ugunsgrēka iemeslus tika pieaicināti policisti. Pēc ēkas apsekošanas eksperti noskaidrojuši uguns izcelšanās vietu. Liesmas sākās no mājas tālākā stūra, kur pat nebija pievilkta elektrība, tāpēc Normunds izslēdz versiju par īssavienojumu. Saimnieks pieļauj, ka ģimenes prombūtnes laikā kāds rīkojies ļaunprātīgi.

Pašlaik Normunda ģimene dzīvo pie radiniekiem. Vīrietis saka, ka tuvākajā laikā viss, kas palicis no mājas, tiks nojaukts. Palīgā cietušajiem jau nākusi vietējā pašvaldība, kas sagādājusi ģimenei daļu no nepieciešamajām drēbēm un mantām.

Palīdzēt varat arī jūs, zvanot Normundam pa ekrānā redzamā tālruņa numuru. Cietušajiem noderēs viss – gan būvmateriāli, gan sadzīves elektrotehnika.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm