Lucavsalā nodeg dārza mājiņa

Rīgā, Lucavsalā, pirmdien, 26. septembrī, liesmas aprija kādu dārza mājiņu. Par laimi, neviens cilvēks necieta, bet vietējie bažījas par ziemas sezonu, kad ierasti dārziņu teritorijā nodeg viena būdiņa pēc otras, un dažkārt līdz ar īpašumu iedziest arī dzīvības, vēsta “Degpunktā”.

Dūmus, kas pacēlās virs Lucavsalas dārziņiem, pēcpusdienā varēja pamanīt vairāku kilometru attālumā. Glābējus uz notikuma vietu izsauca citi mazdārziņu īpašnieki, un vietējie arī norādīja pirmajai ugunsdzēsēju mašīnai, kā visērtāk piebraukt pie negadījuma vietas.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) 3. daļas vada komandiera vietnieks Ivo Blaudums stāsta, ka dega dārza mājiņa 20 kvadrātmetru platībā. Tuvumā bija ūdens ņemšanas vieta, nekādu īpašu šķēršļu, lai nodzēstu ugunsgrēku, nebija. Nav arī neviena cietušā.

Vietējie, kas jau gadiem iekopj Lucavsalā dārziņus, stāsta, ka dažkārt ziemas sezonā mēdz nodegt pat astoņas būdiņas. Šovasar degušas vismaz trīs. Pašiem nācies no saviem īpašumiem padzīt bezpajumtniekus, kas vēsākā laikā meklē siltāku vietiņu.

“Pašvaldībai vajadzētu tukšās būdiņas nojaukt,” spriež vietējais iedzīvotājs, kurš nenoliedz, – gada aukstākajos mēnešos dārza būdiņās apmetas cilvēki bez noteiktas dzīvesvietas.

Kas šoreiz bija par iemeslu ugunsnelaimei, skaidros likumsargi. Cietušais īpašums bijis iekopts un arī nodegusī mājiņa – skaista, stāsta vietējie.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm