Madonas pusē vienstāvu mājas ugunsgrēkā sadedzis cilvēks

Ap plkst. 2.00 naktī Madonas apkaimes ciematā Dzelzava kāds no kaimiņiem beidzot pamanīja, ka nomaļu ēku pārņēmušas liesmas. Nav zināms, cik ilgi māja dega, pirms to kāds ieraudzīja, bet ugunsdzēsēji ieradās par vēlu. Istabā zem sagruvušā jumta gulēja miris cilvēks.

2020. gada 2. novembrī 21:30

Vīrietis, kuru Dzelzava pagastā pazīst ar iesauku Burka, dzīvoja nomaļā vienstāvu privātmājā jau no 1980. gadiem. Apkaimē viņu pazīst kā patīkamu cilvēku, kas ar citiem labprāt garāmejot papļāpāja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par spīti tam, ka Burka ir jauks un draudzīgs, kaimiņi neatbalstīja viņa pārmērīgo alkohola patēriņu. Vīrietis neesot bijis vientuļnieks. Ēkā viņš mitinājās kopā ar kādu jaunāku vīrieti, un apkārtējie stāsta, ka tas ir viņa audžudēls. Naktī uz pirmdienu privātmāju piemeklēja postoša nelaime. Kaimiņš Egons stāsta, ka dzirdējis operatīvo dienestu sirēnas, bet neticēja savām ausīm.

Ugunsdzēsēji atzīst, ka izsaukumu par degošo māju saņēma krietni par vēlu. Brigādes brauca no Cesvaines, Madonas un Lubānas. Tikmēr liesmas ēku plosīja pilnā – teju piecdesmit kvadrātmetru – platībā, un tai bija iebrucis jumts. Tuvumā nebija arī ūdenstilpes.

Pārmeklējot gruvešus, glābēji atrada mirušu cilvēku. Uz vietas nebija iespējams noteikt viņa dzimumu vai vecumu. Ugunsdzēsēji darbu pabeidza ap plkst. 7.00 no rīta, bet policija uzņēmās skaidrot bojāgājušā identitāti, kā arī ugunsgrēka izcelšanās iemeslu.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm